ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ଏବଂ ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧରେ ରୁ-ଜ୍ଜୁ ହେଲା ମା-ମ-ଲା,ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋ-ଲି-ସ ଏ-ଫଆ-ଇଆ-ର ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛି। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, କରୋନାର ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଉ-ଲ୍ଲଂଘ-ନ କରିଥିବାର ଉଭୟଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧରେ ଏକ ମା-ମ-ଲା ରୁ-ଜୁ ହୋଇଛି। ଏହି ବିଷୟରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋ-ଲି-ସର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ପୋ-ଲି-ସ କହିଛିଯେ, ମୁମ୍ବାଇରେ ଅପରାହ୍ନ ୨ଟା ପରେ ବିନା କାରଣରେ ବୁଲାବୁଲି କରିବା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ନି-ଷେ-ଧାଦେ-ଶ ରହିଛି, କିନ୍ତୁ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ଏବଂ ଦିଶା ପଟାନୀ ବାନ୍ଦ୍ରା ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିକଟରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୁଲୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଉଭୟ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବାର କୌଣସି କାରଣ ପୋ-ଲି-ସକୁ କହିପାରି ନଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧରେ ଭାରତୀୟ ଦ-ଣ୍ଡବି-ଧି ଆ-ଇ-ନର ଧା-ରା ୧୮୮ ଅନୁସାରେ ଏକ ମା-ମ-ଲା ରୁ-ଜୁ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

Google

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ଦେଇଥିବା ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ଅନୁସାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜ୍ୟରେ ଅତି ଆବଶ୍ୟକ ଦୋକାନଗୁଡ଼ିକୁ ସକାଳ ୭ଟାରୁ ଦ୍ୱିପହର ୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୋଲିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇଛି। ଜୁନ ୧୫ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣିଥରେ ଲକଡାଉନ ଜାରି ରହିଛି।

ଉଭୟ ଡ୍ରାଇଭରେ ଯାଇଥିବାର କିଛି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ପୋ-ଲି-ସ ଅଟକାଇଥିଲା। କାରର ଆଗ ସିଟରେ ଦିଶା ଏବଂ ଟାଇଗର ପଛ ସିଟରେ ବସିଥିଲେ। ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଉଣ୍ଡରେ ଡ୍ରାଇଭକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବାବେଳେ ଉଭୟଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋ-ଲି-ସ ଅଟକାଇଥିଲା। ତେବେ ପୋ-ଲି-ସ ସେମାନଙ୍କର ଆଧାର କାର୍ଡକୁ ଯାଞ୍ଚ କରି ବାକି ସମସ୍ତ ଫରମାଲିଟିଜ ପୂରଣ କରିବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *