ଗୋଟିଏ କାର ଭିତରୁ ଏତେ ଲୋକ ବାହାରିଲେ, ଆପଣ ଗଣିବା ମଧ୍ୟ ଭୁଲିଯିବେ,ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ହଇରାଣ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି ଲୋକେ

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆର ଦୁନିଆରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ନୂଆ ନୂଆ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଥାଏ । ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କୁ ହସ ଲାଗିଥାଏ ତ କେତେବେଳେ ଆପଣ ହଇରାଣ ହୋଇଯାଇଥାନ୍ତି । ଏହିଦିନରେ ଏମିତି ହିଁ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ହଇରାଣ ହୋଇଯିବେ ।

ଗୋଟିଏ କାର ଭିତରେ କେତେ ଲୋକ ବସିପାରିବେ ? ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ତର ହେବ 4 କିମ୍ବା 6 । କିନ୍ତୁ ଏହିଦିନରେ ଏବେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ବହୁତ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣ ନିଜର ଗଣିବା ମଧ୍ୟ ଭୁଲିଯିବେ! କିଛି ଲୋକ ଏହାମଧ୍ୟ କହିପାରିବେ କି, ଭାଇ ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ତ ଗୋଟିଏ ବସ ଦରକାର ।

ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ପୋଲିସ ଗୋଟିଏ କାର କୁ ଧରିଛି, ସେହି କାର ଡିକି ଭିତରେ କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି । ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଗଣିବା ମଧ୍ୟ ଭୁଲିଯିବେ । ହଁ, ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଗଣି ନିଜର ଉତ୍ତର ଦେଇପାରନ୍ତି ।

ଏହି ମଜାଦାର ଭିଡ଼ିଓ କୁ ଆଇପିଏସ ରୂପିନ ଶର୍ମା ଶେୟର କରିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ସେ କ୍ୟାପ୍ସନରେ ଲେଖିଥିଲେ, COUNT, GUESS….#migrants ? ଅନୁମାନ ଲଗାନ୍ତୁ କେତେ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଏହି କାର ଭିତରେ ?ଖବର ଲେଖାଯିବା ଆଗରୁ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ବିଭିନ୍ନ ଲୋକ ଲାଇକ୍ସ କରିବା ସହ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ହଇରାଣ କରୁଛି । ଏହି କାରଣ ହେଉଛି କେତେକ ୟୁଜର୍ସ ଭିଡ଼ିଓରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ କହିଥିଲେ, ସତରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ବହୁତ ଅଦ୍ଭୁତ ଅଟେ । ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଥିଲେ, ଏହା କାର ନା ଟ୍ରକ । ଏହା ଭିତରେ ଏତେ ଲୋକ ! ଏହିପରି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ବହୁତ ଅଦ୍ଭୁତ ଲାଗିଥିଲା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *