ମହିଳା ଜଣକ ୧୬ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଣି ଭିତରେ ରଖିଲେ ପାଦ, ତା’ପରେ ଯାହା ହେଲା ତାହା ବହୁତ ଭୟଙ୍କର ଥିଲା,ଦେଖନ୍ତୁ…

ଯେତେବେଳେ ଆମେ ପାଣି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି କାମକୁ ଅଧିକ ସମୟ କରାଯାଏ, ସେତେବେଳେ ହାତ ଏବଂ ପାଦର ଆଙ୍ଗୁଳିଗୁଡିକ ସଂକୁଚିତ ହୋଇଯାଏ | ସେଥିରେ କୁଞ୍ଚ କୁଞ୍ଚ ଭଳି ହୋଇଯାଏ, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଏହା ନିଜେ ନିଜେ ଠିକ ହୋଇଯାଏ | କିନ୍ତୁ ଟିକେ ଭାବନ୍ତୁ, ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ପାଣି ଭିତରେ ପୁରା ୧୬ ଘଣ୍ଟା ରହିବେ ସେତେବେଳେ କଣ ହେବ ? ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ଏପରି କରିଲେ ଆପଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇଯାଇପାରେ |

ବର୍ତ୍ତମାନ ବ୍ରିଟେନର ଡେନା ନାମକ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ହିଁ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ | ଏହି ମହିଳା ୧୬ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଣିରେ ସମୟ ବିତାଇଲେ | ଫଳସ୍ୱରୂପ, ତାଙ୍କ ପାଦ ବହୁତ ଖରାପ ହୋଇଗଲା | ଏଥିରେ ଅଧିକ କୁଞ୍ଚନତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଯାଇଥିଲା | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ତାଙ୍କ ପାଦର ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ବଦଳିଗଲା |

ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସମ୍ପର୍କରେ ଗୋଟିଏ ଟିକଟକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଚାଲିଛି | ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ କୌଣସି କାରଣରୁ ୧୬ ଘଣ୍ଟା ପାଣିରେ ରୁହନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ପାଦର ଅବସ୍ଥା ଏହିପରି ହୋଇଯାଇଥାଏ | ଏହାକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡିଛି | କଣ କେହି ଏହାର ଚିକିତ୍ସା କହିପାରିବେ ?

ମହିଳାଙ୍କ ପାଦ ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ସମସ୍ତେ ଅଲଗା ଅଲଗା କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରକୃତରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏତେ ସମୟ ଧରି ପାଣିରେ କିପରି ବିତାଇପାରେ | ସେହିପରି ଜଣେ ତାଙ୍କୁ ହିଟ ପ୍ୟାକ୍ସ ଲଗାଇବାପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ନିଜ ପାଦକୁ ଖରାରେ ସେକି ଦିଅନ୍ତୁ | ସେହିପରି ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ସ୍କିନ ସ୍ପେସାଲିଷ୍ଟଙ୍କୁ ଦେଖାଇବାପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି |

ମହିଳାଙ୍କ ପାଦର ଏହି ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାକୁ ଦେଖି କିଛି ୟୁଜର୍ସ ଗୁଗୁଲର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇ ସେହି ମହିଳାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତୁମର ଟ୍ରେଞ୍ଚ ଫୁଟର ସମସ୍ୟା ଅଛି | ଏପରି ସମସ୍ୟା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପାଣିରେ ରହିବା ଦ୍ୱାରା ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ | ତେବେ ମହିଳାଙ୍କ ପାଦର ଅବସ୍ଥା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ଦେଖାଯାଉଥିଲା | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରକୃତରେ ପାଣିରେ କାହାର ପାଦ ଏପରି କିପରି ହୋଇପାରେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *