ଭାଗ୍ୟ ବଞ୍ଚାଇଦେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଜୀ-ବ-ନ, ନଚେତ ଷଣ୍ଢ ଲ-ଢେ-ଇ ଦେଖିବା ମହଙ୍ଗା ପଡି ଯାଇଥାନ୍ତା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଭିଡିଓରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ କୌଣସି ଏକ ସହରରେ ଷଣ୍ଢ ଲଢେଇ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପାଇଁ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା | ଏହି ଅୟୋଜନକୁ ଦେଖିବାପାଇଁ ସେଠାରେ ବହୁତ ଲୋକ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଲୋକମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ବ୍ୟବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି | ଲୋକମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

ଏହାମଧ୍ୟରେ ଏପରି କିଛି ହୁଏ ଯେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ହୋସ ଉଡ଼ିଗଲା | ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାନ୍ତି | କୁହାଯାଏ ଯେ ସିଟି ବଜାଇ ଖେଳିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ଅନୁମତି ଦିଆଗଲା | ସବୁ ଷଣ୍ଢ ରାସ୍ତାରେ ଦୌଡିଲେ ଏବଂ ବିରୋଧୀ ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା | ଏତିକିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀ-ବ-ନ ବଞ୍ଚାଇ ପଳାଇଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ | ଏହି ସମୟରେ ସେ ରାସ୍ତାରେ ଥିବା ଏକ କୋଠା ପାଖରେ ପିଟି ହୋଇଯାଏ | ଏପରି ଲାଗିଲା ଯେପରି ଷଣ୍ଢ ସହିତ ପିଟିହେଲା |

ଏହି ସମୟରେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଯାଇ ସେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ମୁହଁରୁ ଫେରିଆସେ | ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଷଣ୍ଢ ଯାଇ ପାଚେରୀ ସହ ପିଟି ହୋଇ ପଡ଼ିଯାଏ | ଯାହା ପରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅନ୍ୟ ଏକ ଷଣ୍ଢ ସହିତ ପିଟି ହୋଇ ରାସ୍ତାରେ ଅସହାୟ ସ୍ଥିତିରେ ପଡ଼ିଯାଏ | ତା’ପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଷଣ୍ଢ ଆସି ପ୍ରଥମ ଷଣ୍ଢକୁ ଫୋପାଡି ଦେଲା | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଜୀ-ବ-ନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ସମୟ ପାଇଗଲା | ସେ ଶୀଘ୍ର ଠିଆ ହୋଇ ସେଠାରୁ ପଳାଇଲା | ସେତେବେଳକୁ, ବ୍ୟକ୍ତି ଶାରୀରିକ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇ ଦର୍ଶକ ଗ୍ୟାଲେରୀକୁ ଡେଇଁପଡିଲା | ଏହିପରି ଭାବରେ ତାର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଯାଇ ଜୀ-ବ-ନ ବଞ୍ଚିଗଲା |

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଭାରତୀୟ ବନସେବା ଅଧିକାରୀ ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଯାହାକୁ ବହୁତ ସଂଖ୍ୟାରେ ଲୋକମାନେ ଦେଖୁଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁତଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ତେବେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ଭାଗ୍ୟ କାରଣରୁ ବଞ୍ଚିଗଲା, କିନ୍ତୁ ସବୁବେଳେ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳି ନଥାଏ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *