୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗହଣା ନେଇ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ଫେ-ରା-ର ହୋଇଗଲା କନ୍ୟା, CCTV ରେ ଘଟଣା ହେଲା କଏଦ

ୟୁପିର ଗୋରଖପୁରରେ ଏପରି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହାକୁ ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ରାଗିବେ | ବିବାହର ଏକ ମାସ ପରେ ହିଁ ଜଣେ କନ୍ୟା ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ଶାଶୁଘରୁ ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗହଣା, ଦୁଇ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇ ଫେ-ରା-ର ହୋଇଗଲା | ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଘରକୁ ବାହାରୁ ବନ୍ଦ କରି କନ୍ୟା,ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କର ଫଟୋ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଗଲା |

ଯେତେବେଳେ ପରିବାର ଲୋକେ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଦେଖିଲେ | ଏହାପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଏ ବିଷୟରେ ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ | କନ୍ୟାର ଶାଶୂଘର ଲୋକେ ଥା-ନା-ରେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରି ମୁକଦ୍ଦମା ପଞ୍ଜିକରଣ କରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି |

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ମାମଲା ଗୋରଖପୁରର ରାଜଘାଟି ଥାନା ଅଂଚଳର ତୁର୍କମାନପୁର ପାଟବରୀ ଟୋଲାର ଅଟେ | ଯେଉଁଠାରେ ରହୁଥିବା ମନୀଷ କୁଶବହାଙ୍କ ବିବାହ ଏପ୍ରିଲ ୨୭, ୨୦୨୧ ରେ ଗଙ୍ଗା କୁଶବହା ନାମକ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା | ଗଙ୍ଗା କୁଶବହାଙ୍କ ବାପାମାଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ମଉସା ସ୍ୱର୍ଗୀୟ ଭଗବତୀ କୁଶବହାଙ୍କ ଘରେ ତାଙ୍କର ଲାଳନପାଳନ ହୋଇଥିଲା | ସ୍ୱର୍ଗୀୟ ଭଗବତୀ କୁଶବହାଙ୍କ ତିନି ପୁଅ ଶ୍ୟାମ, ଯୁବରାଜ, ଦୀନେଶ ଗଙ୍ଗାର ବିବାହ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ | ଫେବୃଆରୀ ୨୭ ରେ ଲକଡାଉନ ନିୟମ ପାଳନ କରି ମନୀଷଙ୍କ ସହିତ ଗଙ୍ଗାର ବିବାହ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିଲା |

ବର ମନୀଷ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହ ପରେ ଗଙ୍ଗା ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ୪ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ମେ ୨୭ ତାରିଖ ରାତିରେ କନ୍ୟା ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ଆଉ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ଫେ-ରା-ର ହୋଇଗଲା |

ବର ମନୀଷ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମେ ୨୬-୨୭ ରାତିରେ ସମସ୍ତେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ କରିବା ପରେ ଶୋଇପଡିଲେ, କିନ୍ତୁ ସକାଳେ ଯେତେବେଳେ ସମସ୍ତେ ଉଠିଲେ ସେତେବେଳେ ସ୍ତ୍ରୀ ଗଙ୍ଗା ଘରେ ନଥିଲା | ସେ ଏହି ସୂଚନା ତୁରନ୍ତ ଡାଏଲ ୧୧୨ କୁ ଜଣାଇଲେ | PRB ପୋ-ଲି-ସ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଦେଖି ପୁରା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା | ଏହା ପରେ ସେମାନେ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କଲେ ଏବଂ ମୁକଦ୍ଦମା ପଞ୍ଜିକରଣ କରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାପାଇଁ ଦାବି କରିଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *