ସ୍ୱାମୀକୁ ରେଡହ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଧରିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ,ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ସହ କୋଠରୀରେ ଥିଲେ ବନ୍ଦ…ଆଉ ତା ପରେ …ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ବନ୍ଦ କୋଠରୀରେ ଧରାପଡିବା ପରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କାଠରେ ମା-ଡ ମା-ରି-ଥି-ଲେ|ପୋ-ଲି-ସ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବହୁ କଷ୍ଟରେ ମାମଲାକୁ ସମ୍ଭାଳା ଯାଇଥିଲା|ଏହି ଘଟଣା ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଆଗର ମାଲବା ଜିଲ୍ଲାର ଅଟେ|

ପ୍ରକୃତରେ ନାଗଦା ଜଙ୍କସନରେ ସେହି ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ଘର ବାହାରେ ହ-ଙ୍ଗା-ମା ହୋଇଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ପୋ-ଲି-ସ ଓ କିଛି ପତ୍ରାକାରକୁ ନେଇ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ପତିକୁ ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ରଙ୍ଗ ହାତରେ ଧରିଲେ|

ପତ୍ନୀ ନିଜ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ଦ୍ଵାରା କବାଟ ଖଟଖଟ କରାଇଥିଲେ|କିଛି ସମୟ ପରେ କବାଟ ଖୋଲିବାରୁ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ|ଭିତରୁ ମହିଳାଙ୍କ ପତି ଓ ଅନ୍ୟ ଏକ ମହିଳାଙ୍କୁ ବାହାର କରାଗଲା|

ସ୍ୱାମୀ ବାହାରକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜର ହିତାହିତ ଜ୍ଞାନ ଭୁଲି ବାଡିରେ ସ୍ୱାମୀକୁ ପି-ଟି-ବା-କୁ ଲାଗିଲା|ପତି, ପତ୍ନୀ ଓ ମହିଳାଙ୍କ ଡ୍ରାମା ଦେଖି ଲୋକମାନେ ମୋବାଇଲରେ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ|

ଯେମିତି ମହିଳା ବାହାରକୁ ବାହାରିଲା ପତ୍ନୀ ତା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ମା-ଡ-ପି-ଟ୍ କଲା|ପୋ-ଲି-ସ ସାମ୍ନାରେ ଝ-ଗ-ଡା ହୋଇଥିଲା|ପୋ-ଲି-ସ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଗାଡ଼ିରେ ବସାଇ ଥା-ନାକୁ ନେଇଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସମାଧାନ ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେଲା|

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *