ଦେଖନ୍ତୁ ଭୟାନକ ଭିଡିଓ : ବାଇକ ଚଳାଳୀଙ୍କ ଭୁଲ ଯୋଗୁଁ ଘଟିଲା ଖତରନାକ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା, ସିଟରେ ପଛରେ ବସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଚାଲିଗଲା ଜୀ-ବ-ନ

ପ୍ରାୟତଃ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କହୁଥିବାର ଶୁଣିଥିବେ ଯେ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-ଠା-ରୁ ବିଳମ୍ବ ବହୁତ ଭଲ | ବାସ୍ତବରେ ଏହି କଥା ଏଥିପାଇଁ କୁହାଯାଏ ଯେ ଶୀଘ୍ର ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଅନେକଥର ଏପରି ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଯାଏ, ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକଙ୍କର ଜୀ-ବ-ନ ଚାଲିଯାଏ | ଏଥିପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥାଏ ଯେକୌଣସି କାମ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିଚାହିଁ କରିବା ଉଚିତ | କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ମାନିନଥାନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ ଅନେକ ଯୁବକ ଅବହେଳିତ ହୋଇ ବହୁତ ସ୍ପିଡ଼ରେ ବାଇକ ଚଳାଇ ଥାନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନେ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-ର ଶି-କା-ର ହୋଇଯାନ୍ତି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ତାକୁ ଦେଖି ଯେ କେହି ଡରିଯିବ | ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟି ତେଲେଙ୍ଗାନାର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ତେଲେଙ୍ଗାନାର ମଞ୍ଚେରିଆଲ ଜିଲ୍ଲାର ଜନାରାମ ମଣ୍ଡଳ ଅଞ୍ଚଳର ଥାପଲାପୁର ଗ୍ରାମରେ ବନ ବିଭାଗର ଏକ ଚେକ ପୋଷ୍ଟକୁ ଚକମା ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟାରେ ଜଣେ ବାଇକ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି | ୨୫ ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ହାତ ହଲାଉଥିବାର ଏବଂ ଚେକ ପୋଷ୍ଟ ନିକଟକୁ ଆସିବାବେଳେ ବାଇକକୁ ରୋକିବାପାଇଁ ସଙ୍କେତ ଦେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ବାଇକ ଆରୋହୀ ମାନିନଥିଲେ | ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଏହି ଖତରନାକ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ଘଟିଯାଏ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ସମୟରେ ବାଇକ ଡ୍ରାଇଭର ଚେକପୋଷ୍ଟକୁ ଡକ(ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ କରି) କରି ଯିବାରେ ସଫଳ ହେଲା, କିନ୍ତୁ ପଛ ସିଟରେ ବସିଥିବା ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ କରିପାରି ନଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବ୍ୟାରିକେଡରେ ପିଟି ହେଲା | ଏହାପରେ ସେ ବାଇକରୁ ଆସି ସିଧା ତଳେ କଚାଡି ହୋଇ ପଡିଲା ଏବଂ ସେଇଠାରେ ହିଁ ପଡ଼ିରହିଲା, କିନ୍ତୁ ବାଇକ ଡ୍ରାଇଭର ଆଗକୁ ବଢିଥିଲା | ତେଲେଙ୍ଗାନା ଟୁଡେ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବାଇକରେ ଯାଉଥିବା ମୃ-ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଚିହ୍ନଟ ସୁଦାଭେନି ଭେଙ୍କଟେଶ ଗୌଡ଼ ଭାବରେ ହୋଇଛି, ଯିଏକି ଲକ୍ଷ୍ମୀପେଟ ମଣ୍ଡଳର କୋଥାଗୁଡେମ ଗାଁର ଅଟନ୍ତି |

ଚେକପୋଷ୍ଟରେ ପିଟି ହେବାପରେ ବାଇକରେ ପଛରେ ବସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା ​​ଏବଂ ତାଙ୍କର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା | ଏହି ଘଟଣା ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ବାଇକ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଚିହ୍ନଟ ବାନ୍ଦି ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ରୂପରେ ହୋଇଛି ଏବଂ ସେ ଲକ୍ଷ୍ମୀପେଟ ମଣ୍ଡଳର ପାଥା କମୁଗୁଦେମ ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଅଟନ୍ତି | ଏହି ମାମଲାରେ ଗୌଡ଼ଙ୍କ ବାପା ମଲା ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡବିଧି ସଂହିତାର ଧାରା ମାମଲା ପଞ୍ଜିକରଣ କରାଗଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *