ପୁଣିଥରେ ମୈଦାନକୁ ଧମାଲ ମଚାଇବାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ଉମର ଆକମଲ, ଭରିଲେ 45 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜ-ରି-ମା-ନା,ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା

ପାକିସ୍ତାନ ର ବିବାଦୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଉମର ଆକମାଲ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ ପାଖରେ 45 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜରିମାନା ଭରି ଦେଇଛନ୍ତି । ଏଥିସହ ଏହି କାରଣରୁ ସେ ବୋର୍ଡ଼ର ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଭାଗ ନେବାର ହକଦାର ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ।

ପିସିବି ର ଏକ ସୂତ୍ର ମୁତାବିକ, ଖେଳ ପଞ୍ଚାୟତ ଯେଉଁ ଜ-ରି-ମା-ନା ଉମର ଆକମଲଙ୍କ ଉପରେ ଲଗାଇଥିଲା, ସେ ପିସିବି କୁ ଏହା ପୈଠ କରିସାରିଛନ୍ତି । ପିସିବି ଫେବୃଆରୀ ମାସ ଉପରେ ଶୁଣାଣି କରି ଏହି ଖେଳାଳି ଉପରେ ଜ-ରି-ମା-ନା ଲଗାଇଥିଲା ।

ସୂତ୍ର ଜଣକ କହିଥିଲେ,ବୋର୍ଡ 45 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ରାଶି ବୋର୍ଡ ପାଖରେ ଜମା କରିଥିଲେ । ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ବୋର୍ଡର ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଭାଗ ନେଇପାରିବେ । ତାଙ୍କୁ ନିଜର କ୍ରିକେଟ କ୍ୟାରିଅର ପୁଣିଥରେ ଆରମ୍ଭ କରିବାପାଇଁ କିଛି ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ବୋର୍ଡ ଆକମାଲଙ୍କ 45 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ରାଶି କିସ୍ତି ମାଧ୍ୟମରେ ନେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲା । ଆକମାଲଙ୍କ ଉପରେ 2020 ମସିହାରେ ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାର ନିରୋଧକ ସଂହିତା ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିଥିବାରୁ ଜରିମାନା ଲାଗିଥିଲା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *