ପ୍ରଥମେ କଲା ଚିତ୍ର ଏବଂ ତା’ଉପରେ ର-କ୍ତ-ରେ ଲେଖିଲା ‘I Love You ‘, ତାପରେ କଥା ହେଉ ହେଉ କଲା ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ଦରଭଙ୍ଗାରେ ଶନିବାର ଦିନ ଭଡା ଘରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ନିଜକୁ ଫା-ଶୀ ଦେଇ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ପାଇଁ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି | ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ଘ-ଟ-ଣାସ୍ଥ-ଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃ-ତ ଦେ-ହକୁ ପୋ-ଷ୍ଟମ-ର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା | ଏହା ସହିତ ମା-ମ-ଲାର ଯା-ଞ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି | ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏହି ମା-ମ-ଲା ଲହେରିଆସରାୟ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନ ଅଞ୍ଚଳର ବଳଭଦ୍ରପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଅଟେ | ମହିଳାଙ୍କ ଶ-ବ ଚାରି ମହଲା ଉପରୁ ମିଳିଛି | ସେହିପରି ମୃ-ତ ମହିଳାଙ୍କ ପରିଚୟ ଜିଲ୍ଲା ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା ବିଭାଗରେ ପ୍ରୋଗ୍ରାମର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା କୁମାରୀ ବିଶାଖା (୨୯ ବର୍ଷ) ଡାକନାମ ନିଧି ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ସେ ଫ୍ୟାନରେ ଫା-ଶୀ ଲଗାଇ ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି |

ସୂଚନାନୁସାରେ, କୁମାରୀ ବିଶାଖା ପାଟଣାର କଦମ କୁଆ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନ ଅଞ୍ଚଳର ବାସିନ୍ଦା ଥିଲେ | ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର ଏକରେ ପାଟନା ସହରର ବାସିନ୍ଦା ରିତେଶ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ସେ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ବିଶାଖାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ପାଟନାରେ ହିଁ ଏକ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି |

ମା’ଙ୍କର ଉଠାଇନଥିଲେ ଫୋନ, ସେତେବେଳେ ଯାଇ ହେଲା ସ-ନ୍ଦେ-ହ :-

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଜିଲ୍ଲା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅଧିକାରୀ କୁମାରୀ ବିଶାଖା ଆଜି କଲେକ୍ଟରରୁ ଡ୍ୟୁଟି କରିବା ପରେ ନିଜ କ୍ୟାମ୍ପକୁ ଆସିଥିଲେ | ସେବେଠାରୁ ତାଙ୍କ ମା ପାଟନାରୁ ଫୋନ କରୁଥିଲେ | ଲଗାତାର ଫୋନ ନ ଉଠାଇବା ପରେ ବିଶାଖାଙ୍କ ମା ତାଙ୍କ ସହ କାମ କରୁଥିବା ମହିଳା ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ଫୋନରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ଯେ ବିଶାଖା ଫୋନ ଉଠାଉ ନାହାଁନ୍ତି | ବିଶାଖାଙ୍କ ସହ କାମ କରୁଥିବା କର୍ମଚାରୀ ତାଙ୍କ କୋଠରୀରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଦେଖିଲେ ଯେ ଘରର କବାଟ ଭିତରୁ ବନ୍ଦ ଥିଲା | ଡ଼ାକିବପରେ ମଧ୍ୟ ଯେତେବେଳେ ସେ କବାଟ ଖୋଲି ନଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲହରିୟାସରାୟ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନକୁ ଏହାର ସୂଚନା ଦିଆଗଲା |

Google

ପୋ-ଲି-ସ ଖୋଲିଲା କବାଟ :-

ଯେତେବେଳେ ଥା-ନାର ପୋ-ଲି-ସ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସେତେବେଳେ କବାଟ ଭା-ଙ୍ଗି ଦେଖାଗଲା ଯେ ବିଶାଖା ଫ୍ୟାନରେ ଝୁ-ଲୁଛ-ନ୍ତି | ସେହିପରି ବିଶାଖାଙ୍କ ଶଯ୍ୟାରେ ତକିଆ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏକ ସ୍କ୍ରାଚ ହୋଇଥିବା ଚିତ୍ର ଥିଲା | ସେଥିରେ ର-କ୍ତରେ ଆଇ ଲଭ ୟୁ ଲେଖାଯାଇଥିଲା | ମୃ-ତ ବିଶାଖାଙ୍କ କାନରେ ଇୟରଫୋନ ଲାଗିଥିଲା, ଯେଉଁଥିରୁ ଏହା ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ କାହା ସହିତ କଥା ହେଉଥିଲେ |

ସହକର୍ମୀ କହିଛନ୍ତି :-

ବିଶାଖାଙ୍କ ସହକର୍ମୀ ପୁଷ୍ପେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଶାଖା କେବେ ହେଲେ ଉଦାଷ ରୁହନ୍ତି ନାହିଁ | ସବୁ ସମୟରେ ଖୁସିରେ ରଖୁଥିବା ଝିଅଟିଏ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସେ କାହା ସହ ଫୋନରେ ଝ-ଗ-ଡା କରୁଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ କାନରେ ଇୟାରଫୋନ ଲାଗିଛି | ସେ ଦରଭଙ୍ଗାରେ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ବିଭାଗରେ ୨ ବର୍ଷ ଧରି କାର୍ଯ୍ୟରତ ଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *