ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ବାହାର ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାପାଇଁ ଖୋଜିଲେ ସବୁଠୁ ନୁଆଁ ଉପାୟ, ଆୟୋଜନ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

କରୋନାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହର ଭାରତକୁ ପୁଣିଥରେ ସମସ୍ୟାରେ ପକାଇ ଦେଇଛି | ପ୍ରତିଦିନ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଥିବା ଭୟଙ୍କର ରୋଗୀ ସଂଖ୍ୟା ଲୋକଙ୍କୁ ଡରାଇ ଦେଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ଦିନ ହେଲାଣି ପରିସ୍ଥିତି ଟିକିଏ ଥମି ଯାଇଛି, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ କରୋନା ମହାମାରୀର ବିପଦ ଜାରି ରହିଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରାଜ୍ୟଗୁଡିକ ଏହାକୁ ମୁକାବିଲା କରିବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଚାଲିଛି ଏବଂ ନିଜ ହିସାବରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଏବଂ ନିୟମାବଳୀ କରୁଛି |

ଏହି ମହାମାରୀ କାରଣରୁ ମଣିଷ ପୁଣିଥରେ ନ୍ୟୁ-ନର୍ମାଲ ଲାଇଫ ଜିଇଁବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କରୋନା ମହାମାରୀ ସହିତ ଜଡିତ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ଆଜିକାଲି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଚାଲିଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଯାହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଗୋଟିଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ପାଇଁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ |

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜିକାଲି ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଏବଂ କେଫେରେ ଡାଇନ ଇନର ସୁବିଧା ବନ୍ଦ ଅଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ପ୍ରାୟତଃ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରେ ଖାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଚାପରେ ଅଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ କୁହାଯାଏ ଯେ ଆମ ଭାରତରେ ସବୁକିଛିର ଆୟୋଜନ ରହିଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ କରୋନା କାଳରେ ବାହାରେ ଖାଇବାର ଦୃଶ୍ୟକୁ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ | ଏହା ସହ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଦୁଇଜଣ ଲୋକ କାରରେ ଆରାମରେ ବସିଛନ୍ତି, ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ସେଠାକୁ ଜଣେ ଫୁଡ ୱାର୍କର ଆସେ ଏବଂ କାରରେ ହିଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଟେବୁଲ ଫିଟ କରିଦିଏ | ତାପରେ ସେ ତା ଉପରେ ତାଙ୍କର ଅର୍ଡର ସଜାଇଦିଏ | ଯାହାପରେ ଦୁଇସାଙ୍ଗ ଖାଇବାର ମଜା ନିଅନ୍ତି | ଭିଡ଼ିଓଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି |

ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଇପିଏସ ଦୀପାନସୂ କାବ୍ରା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆମେ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଭିଡିଓକୁ ନ୍ୟୁଜ ଭାବରେ ଲେଖିବାବେଳକୁ ୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ମିଳିସାରିଛି | ଏହାସହିତ ଲୋକମାନେ କରୋନା କାଳରେ ଏହି ଆୟୋଜନକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *