ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ବାହାରେ ଭୋକିଲା କୁମ୍ଭୀର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ କଲା ପିଛା, ତା ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ପହଞ୍ଚିବାରୁ ହେଲା ଏମିତି କିଛି, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଏକ ଭୋକିଲା କୁମ୍ଭୀର ସୋମବାର ଦିନ ଫ୍ଲୋରିଡାର ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ପାର୍କିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କର ପିଛା କଲା | ଏହା ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ତାକୁ ଉଠାଇ ନେଇଗଲା | ଲି କାଉଣ୍ଟି ସରିଫ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ କହିଛି ଯେ ଡେପୁଟିଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ୱେଣ୍ଡିର ଆଉଟଲେଟ ବାହାରେ ଛଅ ଫୁଟର ଭୋକିଲା କୁମ୍ଭୀର ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପିଛା କରୁଥିଲା | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଲୋକମାନେ କହିଲେ – ବୋଧହୁଏ ତାକୁ ଚିଜବର୍ଗର ଦରକାର କିମ୍ବା ତାକୁ ବହୁତ ଭୋକ ଲାଗୁଥିବ |

ଲି କାଉଣ୍ଟି ସରିଫ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଟ୍ୱିଟ କରିଛି, ” ଛଅ ଫୁଟର କୁମ୍ଭୀର ୱେଣ୍ଡିର ପାର୍କିଂ ସ୍ଥାନ ଦେଇ ଯାଉଥିବା ପଥଚାରୀଙ୍କୁ ପିଛା କରିବାପରେ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ |” ବିଭାଗ ଥଟ୍ଟା କରିଛି, ” ବୋଧହୁଏ ତାକୁ ଚିଜବର୍ଗର ଦରକାର ହୋଇଥିବ | କିନ୍ତୁ ସେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଡରାଇ ଦେଇଥିଲା” |

ଶେରିଫ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ କୁମ୍ଭୀରକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ଏବଂ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରିବାପାଇଁ ଫ୍ଲୋରିଡ଼ା ମତ୍ସ୍ୟ ଏବଂ ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ସଂରକ୍ଷଣ ଆୟୋଗର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ କାମ କଲେ |

ରେସକ୍ୟୁ ଅପରେସନର ଚିତ୍ରଗୁଡିକ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଲେହ ଏକର ଫାୟାର ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ରାସ୍ତାର ଅନ୍ୟ ପାଖରୁ କୁମ୍ଭୀରର ଫୁଟେଜ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛି | ପୁନର୍ବାସ କେନ୍ଦ୍ରର ପାର୍କିଂରେ ବୁଲୁଥିବା ବେଳେ କୁମ୍ଭୀରକୁ ଦେଖାଯାଇଥିଲା |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଘଟଣା ଫ୍ଲୋରିଡ଼ାରେ ହୋଇଥିଲା | ଏପରି ଏକ ରାଜ୍ୟ, ଯେଉଁଠାରେ ବୋଧହୁଏ ଆମେରିକାର ଯେକୌଣସି ଅନ୍ୟ ତୁଳନାରେ କୁମ୍ଭୀର ଅଧିକ ଅଛନ୍ତି | ଫ୍ଲୋରିଡା ପାଖାପାଖି ୧.୨୫ ମିଲିୟନ କୁମ୍ଭୀରମାନଙ୍କର ଘର ଅଟେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରାୟତ ଗଲ୍ଫ କୋର୍ସ, ଦଳଦଳ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖୋଲା ସ୍ଥାନରେ ଦେଖାଯାଏ |

ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର୍ସ କୁମ୍ଭୀରକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ନିତିଦିନିଆ ଘଟଣା ପରି ଅଟେ | ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଫ୍ଲୋରିଡାରେ ଏହା ପ୍ରତିଦିନ ହୋଇଥାଏ ‘ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *