ଏହି ବିଦେଶୀ ଶିଶୁର ନୃତ୍ୟ କିଣିନେଲା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ,’ତୁନକ ତୁନକ’ରେ କଲା ଜବରଦସ୍ତ ଭାଙ୍ଗଡା,ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ୍:-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ପିଲାମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ଏବଂ ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସବୁଠାରୁ ପସନ୍ଦିତ ବିଷୟବସ୍ତୁ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଅଟେ। ଅନେକ ଥର ଲୋକମାନେ ପିଲାମାନଙ୍କର ବିଶେଷ ପ୍ରତିଭାର ଭିଡିଓ ତିଆରି କରି ଗୀତ, ନୃତ୍ୟ, ରୋଷେଇ ଇତ୍ୟାଦିକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥାନ୍ତି। ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏହିପରି ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ନୃତ୍ୟର ଏକ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି।

Google

ହିନ୍ଦୀ ଗୀତର କ୍ରେଜ କେବଳ ଦେଶରେ ନୁହେଁ, ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ଅଛି। ଅନେକ ଥର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହିପରି ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ବିଦେଶୀମାନେ ବଲିଉଡ ଗୀତରେ ନାଚନ୍ତି କିମ୍ବା ଗୀତ ଗାଇବା ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି। ଆଜିକାଲି ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ହଙ୍ଗାମା ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଛୋଟ ପିଲାକୁ ଦିଲେର ମେହେନ୍ଦିଙ୍କ ହିଟ୍ ପଞ୍ଜାବୀ ଗୀତ ‘ଟଙ୍କ-ଟଙ୍କ୍ ଟୁନ୍’ରେ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ପିଲାଟି ମୁହଁରେ ପୋସିଫାୟର ଲଗାଇ ମଜା କରି ନାଚୁଛି।

ଏହି କଥା ସତ୍ୟ ଅଟେ ଯେ, ପଞ୍ଜାବୀ ଗୀତଗୁଡିକ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏହି ଗୀତଗୁଡ଼ିକର ଧୁମ କେବଳ ଆମ ଦେଶରେ ନୁହେଁ, ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ଅଛି। ଏହା ଆମେ ଏଥିପାଇଁ କହୁଛୁ କାରଣ ଏହି ଶିଶୁର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସହମତ ହେବେଯେ, ଦେଶୀ ଗୀତରେ ବିଦେଶୀମାନେ ମଧ୍ୟ ନୃତ୍ୟ କରନ୍ତି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓ babycutes3 ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ମନ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି। ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଶିଶୁର ସୁନ୍ଦର ଅଦାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *