କରୋନା ଟୀକାର ପ୍ରଭାବ ! ‘ଅମ୍ମା’ ହଲାଇଲେ ଏମିତି ଅଣ୍ଟା, ଲୋକମାନେ ଦେଖିକି ହୋଇଗଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସମଗ୍ର ଦେଶ ବର୍ତ୍ତମାନ କରୋନା ଭାଇରସ କବଳରେ। ଏହି ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ବହୁତ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି। ତେବେ, ଟୀକାକରଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଛି। ଲୋକମାନେ କରୋନା ସଙ୍କଟ ଉପରେ ଏକରୁ ଅଧିକ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ, ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ମଜା ନିଅନ୍ତି। ଏଥିସହିତ, ଆଜିକାଲି ଟୀକାକରଣରେ ୟୁଜର୍ସମାନେ ବହୁତ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହାର ଆଲୋଚନା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହୋଇଥାଏ। ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକଙ୍କ ଆଖି ଖୋଲା ରହିଗଲା। କାରଣ, ଏକ ‘ଆମ୍ମା’ ଯେଉଁ ଉପାୟରେ ଅଣ୍ଟା ହଲାଉଛନ୍ତି, ତାହା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ, ବଡ ବଡ ଦିଗ୍ଗଜମାନେ ଚକିତ ଅଛନ୍ତି ଏହା ଉପରେ ନେଉଛନ୍ତି। ସର୍ବଶେଷରେ, କାହିଁକି ନୁହେଁ? ଯେଉଁଭଳି ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ‘ଆମ୍ମା’ ଭାବରେ ଏକ ନୃତ୍ୟ କରିଛନ୍ତି, ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଯେମିତି ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ। ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ଆମ୍ମା ଇଂରାଜୀ ଗୀତରେ ନୃତ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରୁଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଲେଖା ଅଛି ଯେ, ‘ଟିକା ନେବା ପରେ ରୋଗ ପ୍ରତିରୋଧକ ଶକ୍ତି’। ଆମ୍ମା ଇଂରାଜୀ ଗୀତ ଉପରେ ଏକରୁ ଅଧିକ ଷ୍ଟେପ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରୁଛନ୍ତି। ତେବେ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖନ୍ତୁ…

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ:-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଉଛି। ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ‘ଶ୍ରୀ କେ ଶର୍ମା’ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ଭାରତୀୟ ପୋଲିସ ସେବାର ଅଧିକାରୀ ରୁପିନ ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ‘ଏହିପରି ଆସେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ, ଟିକା ନେବା ପରେ’। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *