ଶି-କା-ର କରିବା ପାଇଁ ଆସିଥିବା ସିଂହୀକୁ ଗଣ୍ଡା ଶିଖାଇଲା ଏମିତି ଶିକ୍ଷା,ଦେଖନ୍ତୁ ଲ-ଢେ-ଇର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗତ ଦିନରେ ବ-ଣୁ-ଆ ଜନ୍ତୁଙ୍କ ସହ ଜ-ଡି-ତ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଯାହାକି ୟୁଜରମାନଙ୍କ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି। ଏକ ସିଂହୀର ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଏବଂ ଏହା କହିବେଯେ, ଜଙ୍ଗଲରେ କେତେବେଳେ କ’ଣ ହୋଇଯିବ, କିଛି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ।

କୁହାଯାଏକି, ଜଙ୍ଗଲରେ ସିଂହୀ ସହିତ ପଙ୍ଗା ନେବା ନିଜ ମୃ-ତ୍ୟୁକୁ ନି-ମନ୍ତ୍ର-ଣ କରିବା ସ-ଦୃ-ଶ ଅଟେ। ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ କୌଣସି ପ୍ରାଣୀ ନାହିଁ ଯାହା ଜଙ୍ଗଲର ରାଣୀଙ୍କୁ ନିଜ ଶକ୍ତି ସହିତ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିପାରିବ, କିନ୍ତୁ ନିକଟ ଅତୀତରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଗଣ୍ଡା ସିଂହୀକୁ ଉଠାଇ ତଳେ ପକାଇ ଦେଇଥିଲା।

ଭିଡିଓରେ, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେଯେ, ଜଣେ ସିଂହୀ ଗଣ୍ଡା ସହ ଲାଗେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେଯେ, ଏଠାରେ ନିଜର ଶ-କ୍ତି ଆଉ ଚାଲିପାରିବ ନାହିଁ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ସେଠାରୁ ଦୌଡ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କରିଲା। ଏହାପରେ ଗଣ୍ଡାଟି ସିଂହୀ ପଛରେ ଦୌଡେ ଏବଂ ନିଜର ବଡ଼ ପାଟି ସାହାଯ୍ୟରେ ସିଂହୀକୁ ଉଠାଇ ଫୋ-ପା-ଡି ଦିଏ। ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଲୋକ ନିଜ ନିଜର ପ୍ର-ତିକ୍ରି-ୟା ଦେଉଛନ୍ତି।

ଏହି ମଜାଦାର ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ଆଫ୍ରିକୀୟ ପ୍ରାଣୀ ନାମକ(African animals) ଏକ ପେଜରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁଯେ, ଏହି ଭିଡିଓର ଖବର ଲେଖିବା ବେଳକୁ ୨୦୦ରୁ ଅଧିକ ରି-ଟ୍ୱିଟ ଏବଂ ୪୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଥିଲା।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *