ସ-ଙ୍କ-ଟରେ କରୋନା ଯୋ-ଦ୍ଧା: ଡାକ୍ଟର ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଆସିଲା ପଜିଟିବ ତୋ ବି-ର-କ୍ତ ହୋଇ ଡାକ୍ଟର ସ୍ତ୍ରୀ ଫା-ଶୀ ଲଗାଇ କଲେ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ହରିୟାଣାର ପାନିପତରେ ଅବସ୍ଥିତ ଅନ୍ସଲ ସୁଶାନ୍ତ ସହରରେ ଡାକ୍ତର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ରି-ପୋ-ର୍ଟ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଆସିବାରୁ ବି-ବ୍ର-ତ ହୋଇ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ପତ୍ନୀ ଗୁରୁବାର ଦିନ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଫା-ଶୀ ଲଗାଇଥିଲେ। ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସକାଳ ୧୧ଟା ସମୟରେ, ଯେତେବେଳେ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଥିବା ସ୍ୱାମୀ ପତ୍ନୀଙ୍କ କୋଠରୀକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଫା-ଶୀରେ ଝୁ-ଲୁଥି-ବାର ଦେଖିବାକୁ ପାଇଲେ।

ସ୍ୱାମୀ ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ସୂଚନା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ସେକ୍ଟର ୧୩-୧୭ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନ ଘ-ଟ-ଣାସ୍ଥ-ଳରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଏବଂ ଶ-ବକୁ ଫା-ଶୀରୁ ବାହାର କରି ଜେନେରାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଶ-ବ ବ୍ୟ-ବଚ୍ଛେ-ଦ ଗୃହରେ ରଖିଥିଲେ। ଶନିବାର ଦିନ ବାପ ଘର ପକ୍ଷରୁ ଲୋକ ଆସିବା ପରେ ପୋ-ଷ୍ଟମ-ର୍ଟମ କରାଯାଇଥିଲା। ସେକ୍ଟର ୧୩-୧୭ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନ ଦାୟିତ୍ଵରେ ଥିବା ସୁନୀତା କହିଛନ୍ତିଯେ, ୩୮ ବର୍ଷୀୟ ବିନୁ ପତ୍ନୀ ଅଶୋକ କୁମାର ବାସିନ୍ଦା ଅନ୍ସଲ ସୁଶାନ୍ତ ସହରରେ ରହୁଥିଲେ।

ବିନୁ କଳ୍ପନା ଚାୱଲା ହସ୍ପିଟାଲ କରନାଲରେ ଜଣେ ଜୀବବିଜ୍ଞାନୀ ଥିଲେ। ବିନୁଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅଶୋକ ସନୌଲି ରୋଡରେ ଥିବା ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାର ଡାକ୍ତର ଅଟନ୍ତି। ଗୁରୁବାର ଦିନ ଅଶୋକଙ୍କର ରି-ପୋ-ର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ନିଜେ ଘରର ଏକ ଅଲଗା କୋଠରୀରେ ରଖାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବିନୁ ବି-ର-କ୍ତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ, ବିନୁ ଗୁରୁବାର ଦିନ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ନିଜକୁ ଫା-ଶୀ ଦେଇ ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରିଦେଲେ।

ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ସ୍ୱାମୀ ଅଶୋକ ପତ୍ନୀଙ୍କ କୋଠରୀରେ ଯାଇ ଦେଖିବା ପରେ ସେ ଫା-ଶୀରେ ଝୁ-ଲୁଥି-ଲେ। ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ସକାଳ ୧୧ଟାରେ ପାଇ ସୂଚନା ଆସିଥିଲା। ଯାହାପରେ ତାଙ୍କ ଟିମ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଦଳ ଭିତରକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ପିପିଇ କିଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ବିନୁଙ୍କ ମୃ-ତଦେ-ହକୁ ଫା-ଶୀ-ରୁ ବାହାର କରି ଜେନେରାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଶ-ବକୁ ବ୍ୟ-ବଚ୍ଛେ-ଦ ଗୃହରେ ରଖାଯାଇଛି। ଏଥିସହିତ ବିନୁଙ୍କ ବାପ ଘର ଲୋକ ଜୟପୁରରେ ରୁହନ୍ତି। ଶନିବାର ଦିନ ପାନିପାତରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଶରୀରର ପୋ-ଷ୍ଟମ-ର୍ଟମ କରାଯିବ। ବୀନୁଙ୍କର ଦୁଇଟି ପୁଅ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ୬ ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି ତିନି ବର୍ଷର ଅଟେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *