ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ: ଯୁବକ ହାତୀ ଉପରକୁ ଫୋ-ପା-ଡିଲେ ପ-ଥର ଓ ବା-ଡି, ଆଉ ତା ପରେ…

ଏହି ଦୁନିଆରେ ମଣିଷ ଓ ପଶୁମାନଙ୍କ ଦୋସ୍ତି ସବୁଠାରୁ ଭିନ୍ନ ବୋଲି ମାନାଯାଏ|କାରଣ ଯଦିଓ ଜଣେ ଜଣଙ୍କ ଯ-ବା-ନକୁ ଯଦିଓ ଵୁଝି ନପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁତାର ଏମିତି କିଛି ଅଂଶ ରହିଛି ଯାହା କାହାକୁ ମଧ୍ୟ ଅ-ସୁଵି-ଧାରେ ପକେଇଦେବ| ବହୁବାର ମଣିଷ ପଶୁମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦ-ୟାଶୀ-ଳ ହୋଇଥାଏ ଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ମଣିଷର ର-କ୍ଷା ପାଇଁ ନିଜ ଜୀ-ବ-ନକୁ ବା-ଜି ଲଗାଇଥାଏ|ଏମିତି ବହୁ କାହାଣୀ ଆପଣ ଶୁଣିଥିବେ|କିନ୍ତୁ ଏଵେ ଗୋଟିଏ ହାତୀ ସହ ମୂ-ର୍ଖ-ତା ବ୍ୟବହାରର ଭିଡିଓ ଖୁବ ଜୋ-ରରେ ଶୋ-ଚନୀ-ୟ ଲାଗୁଛି|

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ତାମିଲନାଡୁର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି|ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିକି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ରା-ଗିଯି-ବେ |ମଣିଷର ଅ-ମା-ନବୀ-ୟର ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ତିରୁପୂରର ଉଡୁମାଲପେଟର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି|ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଯୁବକମାନେ ଏକ ଜଙ୍ଗଲୀ ହାତୀ ଉପରେ ନା କେବଳ ପଥର ମା-ରି ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଛନ୍ତି, ତାକୁ ବହୁ ଜୋ-ରରେ ମଧ୍ୟ ଦୈ-ଡା-ଇଛନ୍ତି|ଏହା ସହ ହାତୀକୁ ମଧ୍ୟ ବା-ଡିରେ ପି-ଟାଗ-ଲା|

ଏଵେ ଏହି ଘ-ଟ-ଣାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ହାତୀ ସହ ଵ-ର୍ବ-ରତା ଦେଖାଉଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଉଚିତ୍ ଶି-କ୍ଷା ଦେବାପାଇଁ ଅ-ନୁରୋ-ଧ କରାଯାଉଛି|ଘ-ଟ-ଣାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଯୁବକଙ୍କ ବି-ରୁ-ଦ୍ଧରେ ଶ-କ୍ତ କା-ର୍ଯ୍ୟାନୁ-ଷ୍ଠାନର ଦା-ବି କରୁଛନ୍ତି|ଯାହାପରେ ଵ-ନବି-ଭାଗ ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଅ-ନ୍ୱେ-ଷଣ କରୁଛି|ଏହି ଭିଡିଓ ଟୁଇଟର ୟୁଜର @ମନାର ମନନ ଗୁରୁବାର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି|

ଏହି ଭିଡିଓର କ୍ୟାପ୍ସନରେ @ମନାର ମନନ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଥି-ରୁମୂ-ର୍ତୀ ପାହାଡ ପାଖରେ ଯୁବକମାନଙ୍କ ଗୋଷ୍ଠୀ ଏକ ଜଙ୍ଗଲୀ ହାତୀକୁ ହ-ଇ-ରା-ଣ କରିବା ସହ ତା ଉପରେ ପ-ଥ-ର ବୃ-ଷ୍ଟି କରୁଥିବା ନଜରକୁ ଆସିଛି|ଏହି ୧ ମିନିଟର ଭିଡିଓରେ ସଫାକରି ଦେଖାଯାଇଛି ଯେ ସେ ପ୍ରଥମେ ହାତୀକୁ ଜୋ-ରରେ ଦୈଡାଇଛନ୍ତି ଓ ତା ଉପରକୁ ପଥର ଆ-କ୍ରମ-ଣ କରୁଛନ୍ତି|ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖେ ଯେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ବହୁ ପଶୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏହି ପ୍ରକାରର ହ-ଇ-ରା-ଣ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ବି-ରୁ-ଦ୍ଧରେ ଶ-କ୍ତ କା-ର୍ଯ୍ୟା-ନୁ-ଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି|ଏଥିରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ମା-ମ-ଲାରେ ମଧ୍ୟ ସେହି ଆଶା ରହିଛି|

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *