ଦେଖନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ଭିଡିଓ : ହାତୀ ଅଜବ ଷ୍ଟାଇଲରେ ମାରିଲା ଚଉକା-ଛକା, ଗଜରାଜଙ୍କର ଧମାକାଦାର ବ୍ୟାଟିଂ

ହାତୀର ଗଣନା ସବୁଠାରୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଜୀବ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥାଏ, ଏହି କାରଣରୁ ଏହି ପଶୁର ବନ୍ଧୁତା ମଣିଷ ସହିତ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ହୋଇଯାଏ | ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଏମାନଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଯାଏ | ନିକଟରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ରାସ୍ତାକଡ଼ର କ୍ରିକେଟ ବିଷୟରେ ମନେ ପଡ଼ିଯିବ |

ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଆଜିକାଲି ଗୋଟିଏ ହାତୀର କ୍ରିକେଟ ଖେଳୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଭିଡିଓରେ କିଛି ଯୁବକ ଜଙ୍ଗଲର ମଝିରେ ଗୋଟିଏ ବଡ଼ ହାତୀ ସହିତ କ୍ରିକେଟ ଖେଳୁଛନ୍ତି | ଏହି କ୍ଲିପରେ ହାତୀ ମଧ୍ୟ ମଣିଷମାନଙ୍କ ସହିତ ଏହି ଖେଳରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଭାଇରଲ ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଅନେକ ଲୋକ ହାତୀକୁ ଚାରିପାଖରୁ ଘେରି ରହିଛନ୍ତି | ଏହାପରେ ଜଣେ ବୋଲର ହାତୀ ଆଡକୁ ଫିଙ୍ଗୁଛି, ଯାହାପରେ ହାତୀ ନିଜ ଶୁଣ୍ଢରେ ଧରିଥିବା ବ୍ୟାଟରେ ବଲକୁ ଜୋରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଛି | ବଲ ଉପରେ ହାତୀ ଏତେ ଜୋରରେ ବ୍ୟାଟ ମାରୁଚି ଯେ ସେଠାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ସବୁ ଯୁବକଙ୍କୁ ବଲ ପାର ହୋଇ ସେମାନଙ୍କ ପଛରେ ଯାଇ ପଡୁଛି | ହାତୀର ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି |

ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓକୁ The Cricketer ନାମକ ପେଜରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୨୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରି ସାରିଛନ୍ତି | ସେହିପରି ୮୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଲାଇକ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ଏହାବ୍ୟତୀତ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଖବର ଲେଖା ଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ମିଳିସାରିଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *