‘ମଉସା-ମାଉସୀ’ ସଡକରେ ଲଗାଇଲେ ଏମିତି ଠୁମକା, ଦେଖିକି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଏକ ପୁରାତନ କଥା ଅଛିଯେ, ‘ଯଦି ନାଚିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ମୁକ୍ତ ଭାବରେ ବଞ୍ଚ’। ଏହି ‘ମଉସା-ମାଉସୀ’ଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହା ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ। କାରଣ, ଉଭୟ ଜୀବନକୁ ଯେପରି ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ମନୋରଞ୍ଜନ କରୁଛନ୍ତି, ତାହା ବହୁତ ଭିନ୍ନ ଉପାୟ ଅଟେ। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ତରଲି ଯାଉଛି ଏବଂ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ, ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ କହିବେ, ‘ଆଃ, କଣ ଜୀବନ ଅଟେ?’

ସାଧାରଣତଃ ଯେଉଁ ବୟସରେ ଲୋକମାନେ ଉଠିପାରନ୍ତି ନାହିଁ କିମ୍ବା ସଠିକ ଭାବରେ ଚାଲିପାରନ୍ତି ନାହିଁ। ସେହି ବୟସରେ, ଏହି ମଉସା-ମାଉସୀ ବହୁତ ଭଲ ନୃତ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଯେପରି ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେକି, କିପରି ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ସଂଗୀତ ବାଜୁଛି ଏବଂ ରାସ୍ତାରେ ହିଁ ମଉସା-ମାଉସୀ ନିଜେ ଜୋରସୋରେରେ ନୃତ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ନୃତ୍ୟ ସମୟରେ ଉଭୟ ଏକରୁ ଅଧିକ ଷ୍ଟେପ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ କିଛି ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ କିଛି ଲୋକ ମଧ୍ୟ ହୃଦୟ ତରଲି ଯାଇଥିଲା। ତେଣୁ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖନ୍ତୁ…

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ:-

ତେବେ ଆପଣ ଦେଖିଲେ ଏହି ଭିଡିଓ। ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିଥିବେ।ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଅଛି। ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ‘ଫ୍ରେଡ୍ ସ୍କଲ୍ଟଜ୍’ ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହା ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓ ସହିତ ବହୁତ ମଜାଦାର କ୍ୟାପସନ ମଧ୍ୟ ଲେଖାଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଖବର ଲେଖିବା ବେଳକୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପ୍ରାୟ ଚାରି ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୧୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ୟୁଜରମାନେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ନିଜ ନିଜର କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *