ଏକ୍ସ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ମା-ରି-ବା-ପାଇଁ ମଗାଇଥିଲେ ବି-ଷା-କ୍ତ ଚିକେନ, କିନ୍ତୁ ଡେଲିଭରି ବୟର ପୁଅ ମ-ରି-ଗ-ଲା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା ଚକ୍ର

ଇଣ୍ଡୋନେସିଆରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ରହିଛି ଯେ ସେ ନିଜ ଏକ୍ସ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ମା-ରି-ବା-ପା-ଇଁ ଚିକେନରେ ବିଷ ଦେଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଏ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ଥିଲା, କାରଣ ସେ ଏହି ଚିକେନ ଖାଇଲେନାହିଁ | ତେବେ ଏହି ଚିକେନକୁ ଡେଲିଭରି କରୁଥିବା ଡେଲିଭରି ବୟଙ୍କୁ ଏହାର ବହୁତ ମୂଲ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିଛି |

୨୫ ବର୍ଷୀୟ ନେନି ନୁରଜାମନ ଉପରେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ରହିଛି ଯେ ସେ ଏହି ଚିକେନରେ ଖତରନାକ ବିଷ ସାଇନାଇଡ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାପରେ ଏହାକୁ ନିଜ ଏକ୍ସ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଟମିଙ୍କ ଘର ବାଂଟୁଳରେ ଡେଲିଭରି କରିବାପାଇଁ ଜଣେ ୪୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଡେଲିଭରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏହି ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଇଥିଲେ | ଦି ସନ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବେଣ୍ଡିଆମନ ନାମକ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଡେଲିଭରି ନେଇ କୁହାଯାଇଥିବା ଆଡ୍ରେସରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଦ୍ୱାରରେ ଟମି ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଥିଲେ |

ଏହି ମହିଳା କହିଲେ ଯେ ଟମି ଘରେ ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏହି ଡେଲିଭରିକୁ ନେଇ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଥିଲେ | ସେ ଟମିଙ୍କୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଟମି ମଧ୍ୟ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡିଲେ, ତେଣୁ ମହିଳା ଡେଲିଭରି ପ୍ୟାକେଟ ନେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ବେଣ୍ଡିଆମନଙ୍କୁ କହିଲେ ଯେ ସେ ଏହି ଡେଲିଭରି ପ୍ୟାକେଟକୁ ନିଜ ଘରକୁ ନେଇଯାଆନ୍ତୁ | ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ସେ ଚାହିଁବେ, ତେବେ ସେ ଏହି ଡେଲିଭରି ପ୍ୟାକେଟରେ ରଖାଯାଇଥିବା ଖାଦ୍ୟକୁ ଖାଇପାରିବେ |

ଏହା ପରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲେ ଏବଂ ଏହି ଚିକେନ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ଖାଇଦେଲେ | ଏହି ଦୁଇଜଣ ଏହି ଚିକେନ ଖାଇବା ମାତ୍ରେ ବାନ୍ତି କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ଉଭୟଙ୍କୁ ଯୋଗକର୍ତ୍ତା ସହରର ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା | ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତ ବଞ୍ଚିଗଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପିଲା ବଞ୍ଚି ପାରିନଥିଲା ଏବଂ ସେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ମରିଗଲା |

ଏହି ମାମଲାରେ ଆକ୍ସନ ନେଇ ପୋ-ଲି-ସ ମହିଳାଙ୍କୁ ଆରେଷ୍ଟ କରିନେଇଛି | ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଏହି ମହିଳା ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ବହୁତ କ୍ରୋଧିତ ଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଏକ୍ସ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ପ୍ରମାଣିତ ହୁଏ, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁଦଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇପାରେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *