ବାହାହେବା ପାଇଁ ଯାଉଥିବା ବର ପହଞ୍ଚିଲା ହସ୍ପିଟାଲରେ, ଆଉ ବରଯାତ୍ରୀମାନେ ଅଛନ୍ତି ହୋମ ଆଇସୋଲେସନରେ

ଧାରର ବାଗ ଗାଁରେ ଜଣେ ବର ଏବଂ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ଯାଉଥିବା ଗାଡିର ଡ୍ରାଇଭର କରୋନା ପଜିଟିଭ ବୋଲି ଜଣାପଡିଲା | ପ୍ରଶାସନ ଟିମ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ବିବାହ ସ୍ଥଳକୁ ନେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ହସ୍ପିଟାଲ ପଠାଇ ଦେଲା |

ଗାଡ଼ିରେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବର ନିଜ କନ୍ୟା ଘରକୁ ଯାଉଥିଲା | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ବାଗ ଗାଁରେ ପ୍ରଶାସନ ଏବଂ ପୋଲିସ ଟିମର ନଜର ଦୁଇ ଗାଡି ଉପରେ ପଡିଗଲା | ଟିମ ଏହି ଦୁଇଟି ଗାଡିକୁ ଅଟକାଇ ପଚରାଉଚରା କରିବାରୁ ଜଣାପଡିଲା ଯେ ଏମାନେ ସବୁ କାବରଦାର ବାସିନ୍ଦା ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ପିପରି ଗାଁକୁ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ଯାଉଥିଲେ |

ପ୍ରଶାସନ ଟିମ ଏମାନଙ୍କୁ ବାଗରେ ହିଁ ଅଟକାଇ ଦେଲା ଏବଂ ଦୁଇ ଗାଡ଼ିରେ ବସିଥିବା ସବୁ ଲୋକଙ୍କର କରୋନା ଟେଷ୍ଟ କରାଗଲା | ଏଥିରେ ବର ଏବଂ ଡ୍ରାଇଭରର ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଲା | ଦୁହିଁଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇ ଦିଆଗଲା | ବାକି ସମସ୍ତ ବରଯାତ୍ରୀକୁ ହୋମ ଆଇସୋଲେସନରେ ରଖାଯାଇଛି |

ପ୍ରଶାସନ ଏବଂ ପୋଲିସର ମିଳିତ ଟିମ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କରୋନା ଗାଇଡଲାଇନର କଡା ଭାବରେ ପାଳନ କରାଉଛି | ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଉଲଂଘନ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ କଠୋର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉଛି | ପ୍ରଶାସନ ଏବଂ ପୋଲିସର ମିଳିତ ଟିମ ମୁଖ୍ୟ ବଜାରରେ ନିୟୋଜିତ ଥିଲେ | ସେହି ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ନଜର ଏହି ବରଯାତ୍ରୀ ଉପରେ ପଡିଲା |’

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *