ପୃଥ୍ୱୀ ସୋଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ପ୍ରାଚୀ ସିଂହ କଲେ ଜବରଦସ୍ତ ବେଲି ଡ୍ୟାନ୍ସ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀର ଯୁବ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ପୃଥ୍ୱୀ ସୋ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ରେ ନିଜର ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ଅନେକ ହେଡଲାଇନରେ ଆସିଥିଲେ | ବ୍ୟାଟିଂ ବ୍ୟତୀତ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ କାରଣରୁ ମଧ୍ୟ ପୃଥ୍ୱୀ ସୋ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି | ପୃଥ୍ୱୀ ସୋ ଏବଂ ଟିଭି ଷ୍ଟାର ପ୍ରାଚୀ ସିଂହଙ୍କ ଲଭ ଷ୍ଟୋରିର ଅନେକ ଗୁଜବ ଅଛି | ଯଦିଓ ଦୁହେଁ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କିଛି କହି ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଏବଂ କମେଣ୍ଟ ଅନେକ କିଛି କହିଥାଏ |

ନିକଟରେ ପ୍ରାଚୀ ସିଂହ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ପ୍ରାଚୀ ଏହି ଭିଡିଓରେ ‘ନଦୀୟୋ ପାର ସଜନ ଦା ଥାନା’ ଗୀତରେ ବେଲି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାଚୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ କେବଳ ପରସ୍ପରକୁ ସେୟାର କରୁନାହାଁନ୍ତି, ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ପ୍ରାଚୀ ସିଂହ କଲର୍ସ ଟିଭି ଶୋ ‘ଉଡାନ’ରେ ହେଡଲାଇନରେ ଆସିଥିଲେ | ଅଭିନୟ ସହିତ ପ୍ରାଚୀ ଜଣେ ଭଲ ଡ୍ୟାନ୍ସର ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେ ପ୍ରାୟତଃ ନିଜ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଏଣ୍ଟରଟେନ କରିଥାନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *