ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହ-ଇରା-ଣ କରିବାକୁ ଗଲା ବ୍ୟକ୍ତି, କଙ୍କଡା ଏମିତି କିଛି ଷ୍ଟାଇଲରେ ପାଳନ କଲା ପତିଧର୍ମ, ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ହୋଇଯିବେ ଚକିତ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପଶୁମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ରହିଛି | ଏହା କହିବା ଭୁଲ ହେବନାହିଁ ଯେ ପଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ଜ-ଡି-ତ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଦେଖାଯାଉଥିବା କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଅଟେ | ପାଶୁପ୍ରେମୀମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ଜଙ୍ଗଲରେ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ସମୟ ବିତାଇଥାନ୍ତି, ଯେପରିକି ଏକ ଭଲ ଫଟୋ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ମିଳିପାରିବ | ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓରେ ଯେତେବେଳେ କଙ୍କଡ଼ାର ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହ-ଇରା-ଣ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା, ସେତେବେଳେ କଙ୍କଡା ଏପରି କିଛି କଲା, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ |

ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ର-କ୍ଷା କରିବା ସ୍ୱାମୀର ଧର୍ମ ହୋଇଥାଏ | ଏହି ନିୟମ କେବଳ ମଣିଷ ଉପରେ ନୁହେଁ ବରଂ ସମସ୍ତ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଲାଗୁ ହୋଇଥାଏ | ଏହି ପତିଧର୍ମକୁ ପାଳନ କରିବାର ସଠିକ ଉଦାହରଣ ଏକ କଙ୍କଡା ଦେଖାଇଛି, ଯେତେବେଳେ ତାର ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହ-ଇରା-ଣ କରୁଥିଲା | ଏହି ଘ-ଟ-ଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ପୁରୁଷ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ କଙ୍କଡା ବାଲି ଉପରେ ବସିଛନ୍ତି, ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ତ୍ରୀ କଙ୍କଡାକୁ ହ-ଇରା-ଣ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଏହା ଦେଖି ପୁରୁଷ କଙ୍କଡା ଆଗକୁ ବଢୁଛି ଏବଂ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଗରେ ଠିଆ ହୋଇଯାଏ, ଯେପରି କେହି ବି ତା ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛୁଇଁ ପାରିବେନାହିଁ | ସେ ତାକୁ ନିଜ ବାହୁରେ ଲୁ-ଚା-ଇ ଦେଉଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଟ୍ୱିଟରରେ Nature & Animals ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହାର କ୍ୟାପ୍ସନରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ” ଦେଖନ୍ତୁ କିପରି ପୁରୁଷ କଙ୍କଡା ସ୍ତ୍ରୀ କଙ୍କଡାକୁ ର-କ୍ଷା କରୁଛି, ଯେତେବେଳେ କି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ତ୍ରୀ କଙ୍କଡାକୁ ହ-ଇରା-ଣ କରୁଥିଲା ” | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ କେବଳ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ସେୟାର କରୁନାହାନ୍ତି ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ଦେଉଛନ୍ତି | ଲୋକମାନଙ୍କୁ କଙ୍କଡ଼ାର ପ୍ରେମ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଚି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଅନେକ ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସ୍ୱାମୀ ହେବ ତ ଏମିତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *