ଅଭିନେତା ସୋନୁସୁଦ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ଉଚିତ !

ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ କରୋନା ସଙ୍କଟରେ ଫସିଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭାବୀମାନଙ୍କୁ ସେତେବେଳେ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ, ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ କେଉଁଠାରୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟର ଆଶା ନଥିଲା | ଅଭିନେତା ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କର ଦେବଦୁତ ହୋଇ ଉଭା ହୋଇଛନ୍ତି | ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ କାମ ଏବଂ ନିସ୍ଵାର୍ଥ ସେବାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି | ଲକଡାଉନ ସମୟରୁ ହିଁ ଅନେକ ଲୋକ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗି ଆସିଛନ୍ତି | ସୋନୁ ମଧ୍ୟ ଅଭାବୀମାନଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାହାଯ୍ୟ ପହଞ୍ଚାଉଛନ୍ତି | ସୋନୁଙ୍କୁ ଯେଉଁ ପ୍ରଶଂସା ବଲିଉଡରୁ ମିଳିନଥିଲା, ତାହା ତାଙ୍କ ଭଲ କାମ ଦେଲା | ସୋନୁ ସୁଦ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି | ପ୍ରତିଦିନ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଅଭାବୀ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗନ୍ତି | ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ପହଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି |

ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସିନେମା ଜଗତର ଷ୍ଟାରମାନେ ମଧ୍ୟ ସୋନୁଙ୍କୁ ବହୁତ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି | ହଜାର ହଜାର ଲୋକଙ୍କୁ କରୋନା ସଙ୍କଟରୁ ରକ୍ଷା କରିଥିବା ସୋନୁଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରମାନେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତା ଏବଂ ସ୍ଟାନ୍ଡ ଅପ କମେଡିଆନ ବୀର ଦାସ ସୋନୁଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଖାସ କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ବୀରଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରୁ ପ୍ରକାଶ ପାଏ ଯେ ସୋନୁ ସୁଦ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ଉଚିତ | ବୀରଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ ଭାଇରଲ ହୋଇଗଲା, ଯେଉଁଥିରୁ ଅନୁଭବ ହେଉଛି ଯେ ତାଙ୍କ ପରି ଦେଶର କୋଟି କୋଟି ଲୋକ ମଧ୍ୟ ସୋନୁଙ୍କୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି |

ବାସ୍ତବରେ, ଯେତେବେଳେ ବୀର ଦାସଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଜଣେ ଫ୍ୟାନ ଟ୍ୱିଟ କରିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ୨୦୨୪ ର ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କରାଯିବା ଉଚିତ, ସେତେବେଳେ ଅଭିନେତା ଟ୍ୱିଟ କରି ଲେଖିଥିଲେ, ‘ ଭୁଲ ନମ୍ବର | ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଡାଏଲ କରନ୍ତୁ |’ ବୀର ଦାସଙ୍କ ଏହି ବିଚାରକୁ ପ୍ରଶଂସା କରି ସମସ୍ତ ଫ୍ୟାନ୍ସ ସୋନୁଙ୍କୁ ପିଏମ କରିବାର କଥାକୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି |

ଅଭିନେତାଙ୍କ ଜଣେ ଫ୍ୟାନ କମେଣ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ଏହା ଏକ ବହୁତ କୌତୁହଳ କଥା ଅଟେ, ଆମେ ସମସ୍ତେ ମିଶି ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ନିଜର ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କରିବା ଉଚିତ | ମତେ ଲାଗୁଛି ସେ ଏହି ଦାୟିତ୍ୱକୁ ବହୁତ ଭଲରେ ସମ୍ଭାଳିବେ | ସେ ଯେପରି ଦେଶର କୋଣ ଅନୁକୋଣ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଂଚିଛନ୍ତି, ଚାଲ ଏହି ବିଷୟରେ ଆମେ କିଛି କରିବା |’ ଏପରି ଅନେକ କମେଣ୍ଟ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ କରୁଛନ୍ତି | ଏଥିରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ସୋନୁ ସୁଦ ନିଜର ନିସ୍ଵାର୍ଥ ସେବା କାରଣରୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଖାସ ଜାଗା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *