ଦେଖନ୍ତୁ ଆକ୍ସନ ଭିଡିଓ : ଗାଡ଼ିରୁ ଓହ୍ଲାଇ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀ ମାରିଲେ ପରିବା ଝୁଡିକୁ ଗୋ-ଇ-ଠା,ଆଉ ତା ପରେ…

ପଞ୍ଜାବରେ ଜଣେ ପରିବା ବିକ୍ରେତାଙ୍କ ପନିପରିବା ଝୁଡ଼ିକୁ ଗୋଇଠା ମରିବାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଜଣେ SHO ଙ୍କୁ ସସ୍ପେଣ୍ଡ କରି ଦିଆଗଲା | ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଫାଗୱାରର SHO ନବଦୀପ ସିଂ ଜଣେ ପରିବା ବିକ୍ରେତାଙ୍କ ପରିବା ଝୁଡ଼ିକୁ ଗୋଇଠା ମରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସିଂଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା |

ରାଜ୍ୟ ପୋ-ଲି-ସ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଦିନକର ଗୁପ୍ତା ଏକ ଟ୍ୱିଟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ” ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣୀୟ ନୁହେଁ ଏବଂ ଲ-ଜ୍ଜା-ଜ-ନ-କ ଅଟେ | ମୁଁ ଫାଗୱାରାର SHO କୁ ସସ୍ପେଣ୍ଡ କରିଛି | ଏପରି ଆଚରଣକୁ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବରଦାସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଯେଉଁ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ପରିଣାମ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିବ ” |

ପୋ-ଲି-ସ କହିଛି ଯେ ନବଦୀପ ସିଂ ଟ୍ରାକରେ ପନିପରିବା ବିକ୍ରେତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି | କପୁରଥଲାର ବରିଷ୍ଠ ପୋ-ଲି-ସ ଅଧୀକ୍ଷକ କମ୍ବରଦୀପ କୌର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ ତୁରନ୍ତ କଡା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇ ତାଙ୍କୁ ସସ୍ପେଣ୍ଡ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ ବିଭାଗୀୟ ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି |

କପୁରଥଲା ପୋ-ଲି-ସ ଅଧିକାରୀମାନେ ପନିପରିବା ବିକ୍ରେତାଙ୍କ କ୍ଷତିପୂରଣ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ଦରମାରୁ ଅବଦାନ ଦେଇଛନ୍ତି | ପଞ୍ଜାବ ସରକାର ଆସନ୍ତା ୧୫ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ବିକ୍ରୟ ନ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ |

ଔଷଧ ଏବଂ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକୀୟ ଜିନିଷ ଭଳି କ୍ଷୀର, ବ୍ରେଡ, ପନିପରିବା, ଫଳ, ଦୁଗ୍ଧ ଏବଂ କୁକୁଡ଼ା ଉତ୍ପାଦ, ମାଂସ ଏବଂ ମୋବାଇଲ ମରାମତି ଦୋକାନକୁ ଚଳାଇବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *