ଦେଶୀ ଗୀତରେ ବିଦେଶୀ ଯୁବକ କଲେ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ, ଭିଡିଓ ଦେଖି ମନେ ପଡିଗଲା ସ୍କୁଲର ସ୍ମୃତି,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସବୁବେଳେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଅନେକଥର ୟୁଜର୍ସ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାନ୍ତି ତ ଅନେକଥର ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଆସିଯାଇଥାଏ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଯାହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସ୍କୁଲ ଦିନଗୁଡ଼ିକ ମନେ ପଡ଼ିଯିବ |

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ପଞ୍ଜାବୀ ଗୀତଗୁଡ଼ିକୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥାଏ | ଆହୁରି ଖୁସିର କଥା ଯେ ପଞ୍ଜାବୀ ଗୀତ ନିଜ ଦେଶରେ ନୁହେଁ ବରଂ ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି | ଏହି କଥା ଆମେ ଏଥିପାଇଁ କହୁଛୁ କାରଣ ଆଜିକାଲି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରିଲ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଯାହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ମାନିବେ ଯେ ନିଜ ଦେଶୀ ଗୀତରେ ବିଦେଶୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ :-

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଦଳେର ମେହେନ୍ଦୀଙ୍କ ଏହି ଗୀତ କେବଳ ୟୁଜ କରାଯାଉ ନାହିଁ, ବରଂ ଏହାର ଦସ୍ତଖତ ସ୍ଟେପ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଫୋଲୋ କରାଯାଉଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ଜର୍ମାନ ସ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ସ୍କୁଲରେ କ୍ଲାସ ମଧ୍ୟରେ ଯେତେବେଳେ ଟିଚର ତାଙ୍କୁ ନିଜ ପାଖକୁ ଡାକନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ପଛରେ ଠିଆ ହୋଇ ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଏ | ‘ତୁନକ ତୁନକ ତୁନ’ ଗୀତର ରିଲ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ସେ ଯୁବକଜଣକ ଏପରି କାମ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି |

ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ turkhalki ନାମକ ଏକ ପେଜରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଯାହା ସହିତ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଏହି ମୁଭଗୁଡିକ ଟିଚର ଦେଖିବା ପରେ ଶେଷ ହୋଇଯିବ | କିଛି ଲୋକ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ନିଜ ନିଜର ରିଆକ୍ସନ ଦେଉଛନ୍ତି | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହିପରି ଲୋକ କ୍ଲାସରେ ଜୋକର ଭଳି ଖେଳ ଖେଳିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି’ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *