ଏହି ଫଟୋରେ ରହିଛି ଏକ ଖତରନାକ ଚିତାବାଘ,ଆପଣ ଦେଖି ପାରୁଛନ୍ତି କି ?

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ଏପରି ଅନେକ ଫଟୋ ହେଡଲାଇନରେ ରହୁଛି, ଯାହା ଲୋକଙ୍କ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଦୃଷ୍ଟିକୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବାରେ ଦାବି କରିଥାଏ | ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ କେହି ନା କେହି ନିଶ୍ଚୟ ଲୁଚି ବସି ରହିଥାଏ | ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୁଆଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଆସିଛି | ବାସ୍ତବରେ ଏଥର ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଯେଉଁ ଫଟୋ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ସେହି ଫଟୋରେ ତୁଷାର ଚିତାବାଘ ଲୁଚି ବସିଛି | କିନ୍ତୁ ଏହି ଚିତାବାଘ ଏତେ ଚାଲାକିର ସହିତ ବସିଛି ଯେ ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଖାଯାଉ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହାକୁ ଖୋଜିବାପାଇଁ ଲୋକମାନେ ଖୁବ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଫଟୋ ଲୋକଙ୍କର ଅଳଙ୍କାର ପାଲଟିଯାଇଛି | ଫଟୋରେ ପାହାଡ ଅଂଚଳରେ ବରଫ ଦେଖାଯାଉଛି | ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ବାକି ଫଟୋ ଭଳି ଏହି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସାଧାରଣ ଦେଖାଯିବ | ଏଥିପାଇଁ କେହି ମଧ୍ୟ ବୁଝିପାରିଲେ ନାହିଁ ଯେ ଏହି ଫଟୋରେ ପ୍ରକୃତରେ ଏପରି କଣ ଖାସ ରହିଛି, କିନ୍ତୁ ଏହି ଫଟୋ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏଥିରେ ଏକ ତୁଷାର ଚିତାବାଘ ଲୁଚି ବସିରହିଛି | ତା’ପରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଫଟୋକୁ ନିଜ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ତେବେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ତୁଷାର ଚିତାବାଘଟି ଦେଖାଗଲା ନାହିଁ |

ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାପରେ ଅନେକ ଲୋକ ଏହାକୁ ନିକଟରୁ ଦେଖିଲେ | କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଲୋକ ନିରାଶ ହେଲେ | ଏହି କାରଣରୁ ସେମାନେ ତୁଷାର ଚିତାବାଘକୁ ଖୋଜି ପାରିନଥିଲେ | ତେବେ ଫଟୋକୁ ଦେଖିବାପରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଗଲା ଯେ ଏ ଫଟୋରେ କୌଣସି ପଶୁ ନାହାନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ ଏହି ଫଟୋ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌତୁହଳର କାରଣ ପାଲଟିଛି |

ତେବେ ଅନେକ ଲୋକ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଫଟୋ ଲୋକଙ୍କୁ ବୋକା ବନାଉଛି | sanctuaryasia ନାମକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜରୁ ଏହି ଫଟୋକୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଯାହାର କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ଲୋକେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଲେଖୁଛନ୍ତି | ବାର୍ତ୍ତାରେନ ଲୋକମାନେ ଜବାବ ଦେଖି ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ଦେଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ କୁହନ୍ତୁ, କଣ ଆପଣ ଏହି ଫଟୋରେ ତୁଷାର ଚିତାବାଘକୁ ଖୋଜିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ କି ନାହିଁ ?

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *