ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି : ଫିଲ୍ମ ରାଧେରୁ ଇନକମ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଟଙ୍କାକୁ ଏହି କାମରେ ଲଗାଇବେ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ଭାରତରେ କୋଭିଡର ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି। ପ୍ରତିଦିନ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଗକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ସଲମାନ ଖାନ ମଧ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଆସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଏବଂ ଜି ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛନ୍ତିଯେ, ସେମାନେ କୋଭିଡ ରିଲିଫ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସହାୟତା କରିବେ ଏବଂ ଅକ୍ସିଜେନ ସିଲିଣ୍ଡର, କନସେଣ୍ଟଟ୍ରେଟର ଏବଂ ଭେଣ୍ଟିଲେଟର ପାଇଁ ଦାନ କରିବେ। ଏହି ସବୁ ସଲମାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରାଧେ ୧୩ ମଇରେ ମଲ୍ଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ ଉପରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ରେଭିନ୍ୟୁରୁ କରାଯିବ।

ଜଣାଇଦେଉଛୁଯେ, ରାଧେ ଥିଏଟର, ଜି ପେର ସମସ୍ତ ଦେୟ ସେବା ଯେପରି ଜି ପ୍ଲେକ୍ସ ଏବଂ ଭାରତର ଲିଡିଙ୍ଗ ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଜି ଫାଇବରେ ରିଲିଜ କରିବେ। ଜି ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନ ଫିଲ୍ମସ ଏହା ବ୍ଯତୀତ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ଇକୋସିଷ୍ଟମ ଏବଂ ସମଗ୍ର ମିଡିଆରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦୈନିକ ବେତନ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ପରିବାରକୁ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବେ।

ଜି କମ୍ପାନୀର ମୁଖପାତ୍ର କହିଛନ୍ତିଯେ, ‘ଆମେ କେବଳ ଆମର ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହୁଁ ବରଂ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ମଧ୍ୟ ଆଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ। ଆମେ ଚାହୁଁଯେ, ଆମର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରାଧେ ରିଲିଜ ହେବା ଦ୍ୱାରା ଲୋକମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ହୋଇପାରୁ।’

ରାଧେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଲମାନଙ୍କର ସବୁଠୁ ଛୋଟ ଫିଲ୍ମ:-

ଖବର ମୁତାବକ, ରାଧେ ସଲମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ସବୁଠାରୁ କ୍ଷୁଦ୍ର ଫିଲ୍ମ ଅଟେ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ରାଧେର ରନ ସମୟ ମାତ୍ର ୧୧୪ ମିନିଟ ଅର୍ଥାତ ୧ ଘଣ୍ଟା ୫୪ ମିନିଟରେ ଫିଲ୍ମ ଶେଷ ହେବ। ଯାହା କାରଣରୁ ଏହା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ସବୁଠାରୁ ଛୋଟ ଫିଲ୍ମ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

ଯଦିଓ ରାଧେ ପ୍ରକୃତରେ ମାତ୍ର ୧ ଘଣ୍ଟା ୫୪ ମିନିଟ ଅଟେ, ଏହା ଉପରେ ନିର୍ମାତାମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଷ୍ଟାମ୍ପ ହୋଇନାହିଁ। ଏହି ସିନେମାରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଦିଶା ପାଟନୀ, ରଣଦୀପ ହୁଡା ଏବଂ ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଭୁ ଦେବାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଫିଲ୍ମ ୧୩ ମଇରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ଫିଲ୍ମକୁ ଆପଣ ଥିଏଟର ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ଜି ଫାଇବର ‘ପେ ପର ଭ୍ୟୁ’ ସେବା ଜି ପ୍ଲେକ୍ସ ସହିତ, ଭାରତର ପ୍ରିମିୟର ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଜି ଫାଇବ ସହିତ ସମ୍ବଦ୍ଧିତ ଅଟେ ଏବଂ ସମସ୍ତ ପ୍ରମୁଖ ଡିଟିଏଚ ଅପରେଟର ଅର୍ଥାତ ଡିସ, ଡିଟୁଏଚ, ଟାଟା ସ୍କାଏ ଏବଂ ଏୟାରଟେଲ ଡିଜିଟାଲରେ ଦେଖିପାରିବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *