ପୋଲ ଉପରେ ହେଲା ଖତରନାକ ଆ-କ୍ସି-ଡେ-ଣ୍ଟ, ଓଲଟି ପଡିଥିବା କାରରୁ ନଦୀରେ ଗଳି ପଡ଼ିଲା ଝିଅ, ତା ପରେ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ମାରିଲେ ଡିଆଁ ଏବଂ ତା’ପରେ …ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ମ୍ୟାରିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ଓସେନ ସିଟିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଝିଅଟିକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ନଦୀକୁ ଡେଇଁପଡିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ମିଳୁଛି | ୨୩ ମାସର ଝିଅ ରବିବାର ଦିନ ଏକ କାରର ଖତରନାକ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ହୋଇଥିଲା | କାରଟି ରେଲିଂରେ ଅଟକିଗଲା | ଓସେନ ସିଟି ଫାୟାର ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜାରି ଏକ ବୟାନରେ କହିଛି ଯେ ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-ରେ ଅନ୍ୟ କେତେକ ଲୋକ ଆ-ହ-ତ ହୋଇଛନ୍ତି |

ସୂଚନା ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ଫାୟାର ଏବଂ ପୋଲିସ ୟୁନିଟକୁ ଘଟଣା ସ୍ଥଳକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା | ଗାଡି ରେଲିଂରେ ଅଟକି ରହିଥିଲା ଏବଂ ଟକ୍କର ପରେ କେତେକ ରୋଗୀ ଆହତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ କହିଛି ଯେ ଟକ୍କର ପରେ କାରରୁ ଲୋକଙ୍କୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା |

ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ପରେ ତୁରନ୍ତ ଗୋଟିଏ ଶିଶୁ ନଦୀରେ ଗଲି ପଡିଥିଲା | ଓସେନ ସିଟି ଫାୟାର ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ଫାୟାର ଫାଇଟର ଏବଂ ମେଡିସନ ରିୟାନ ହ୍ୱିଟିଂଗଟନ ସିଏନଏନକୁ କହିଛନ୍ତି, ‘ ସେ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ନଦୀକୁ ଡେଇଁ ପଡ଼ିଥିଲେ | ସେ ୨୩ ମାସର ଝିଅକୁ ବଞ୍ଚାଇଲେ | ଯଦି ସେ ଏପରି କରିନଥାନ୍ତେ, ତେବେ ଏହି କାହାଣୀ ଆଉ କିଛି ମୋଡ଼ ନେଇଥାନ୍ତା ‘ |

ହ୍ୱିଟିଂଗଟନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁ ସମୟରେ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ଘଟିଲା, ସେହି ସମୟରେ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ପୋଲ ଉପରେ ଚାଲୁଥିଲେ | ଡେଇଁଥିବା ଲୋକ ନିଜ ନାମ ପ୍ରକାଶ କରିବାପାଇଁ ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି | ଫେସବୁକରେ ଅନେକ ଲୋକ “ବିନମ୍ର ନାୟକ”ଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ବାହାଦୁରିର କାମକୁ ଏକ ପୁରସ୍କାର ଦ୍ୱାରା ମାନ୍ୟତା ଦେବା ଉଚିତ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *