କର୍ଫ୍ୟୁ ଡ୍ୟୁଟି ସମୟରେ ନିରୀହ ଝିଅ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ କଲା ଏମିତି କିଛି, ଭିଡିଓ ଦେଖି ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଯିବେ ଆପଣ

ଆଜିକାଲି ସାରା ଦେଶ କରୋନା ଭାଇରସ କବଳରେ ଅଛି | କରୋନା ବିରୋଧରେ ଲଗାତାର ଯୁଦ୍ଧ ଜାରି ରହିଛି | ଡାକ୍ତରଙ୍କଠାରୁ ନେଇ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ମହାମାରୀ ବିରୋଧରେ ଦିନ-ରାତି ଲଢେଇ ଲଢ଼ୁଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯିଏକି ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଗୋଟିଏ ନିରୀହ ଝିଅ ଡ୍ୟୁଟି ସମୟରେ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ ଯାହା କଲା, ତାହା ପ୍ରଶଂସାଯୋଗ୍ୟ ଅଟେ |

କୁହାଯାଏ ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ଭଗବାନଙ୍କ ରୂପ ଅଟନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ କୌଣସି ଛଳ-କପଟ ନଥାଏ | ଯାହାକି ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦେଖିପାରିବେ | ଏହି ଭିଡିଓରେ କିଛି ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀ କରୋନା କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟରେ ଡ୍ୟୁଟି ଦେଉଛନ୍ତି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଗୋଟିଏ ନିରୀହ ଛୋଟ ଝିଅଟିଏ ହାତରେ ବାଡ଼ି ଧରି ଆସୁଛି ଏବଂ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଧରାଇ ଦେଉଛି | ଝିଅଟି ଅତି ନିରୀହ ସହିତ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ବାଡ଼ିଟି ଧରାଇ ଦେଲା | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ତରଳି ଗଲା |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ :-

ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ | ଗୋଟିଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ପାଇଁ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଝିଅର ନିରୀହତା ଉପରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ପ୍ରେମ ଆସିଯାଇଥିବ | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇଣ୍ଡିଆନ ପୋ-ଲି-ସ ସର୍ଭିସର ଅଧିକାରୀ ଦୀପାନସୂ କାବ୍ରା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓ ସହିତ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ” ନିରୀହ ପିଲାଟି ମଧ୍ୟ ପରିସ୍ଥିକୁ ଜାଣିଛି ” | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଖବର ରୂପରେ ଲେଖିବାବେଳକୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଥିଲେ | ସେହିପରି, ଭିଡିଓ ଉପରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *