ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ‘ମୋ ରାସ୍ତା ଛାଡ’, ମଣିଷମାନଙ୍କୁ ହଟାଇ ଏମିତି କିଛି ଷ୍ଟାଇଲରେ ଆଗକୁ ଗଲା ମାଙ୍କଡ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପଶୁମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ରହିଛି | ଏହା କହିବାଟା ଭୁଲ ହେବନାହିଁ ଯେ ପଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଦେଖାଯାଉଥିବା କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଅଟେ | ବନ୍ୟ ଜୀବନରେ ରୁଚି ରଖୁଥିବା ଲୋକେ ପ୍ରାୟତଃ ଜଙ୍ଗଲଗୁଡିକରେ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ସମୟ ବିତାଇଥାନ୍ତି, ଯେପରିକି ଗୋଟିଏ ଭଲ ଫଟୋ ମିଳିପାରିବ | ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏପରି ଅନେକ ଭିଡିଓ ରହିଛି, ଯାହା ପଶୁମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଦେଖାଇଥାଏ | ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଠାରେ ମାଙ୍କଡ ନିଜ ରାସ୍ତାରେ ଆସୁଥିବା ବାଧାକୁ ପାର କରି ଆଗକୁ ବଢୁଛି |

ମାଙ୍କଡ ଏକ ଏପରି ପ୍ରାଣୀ ଅଟେ, ଯିଏକି ମଣିଷମାନଙ୍କର ନକଲ ବହୁତ ସହଜରେ କରିଥାଏ | ଏହାସହିତ ହିଁ ସେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଦେଖାଇବାରେ ମଧ୍ୟ ପାରଙ୍ଗମ ଅଟେ | ମାଙ୍କଡ଼ମାନଙ୍କର ଅନେକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦେଖିଥିବେ | ସେମାନେ ସାଧାରଣତଃ ଗଛ ଏବଂ ତଳେ ଡେଇଁ-କୁଦି ଖେଳୁଥିବାର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି | ଏପରି ଏକ ଭାଇରଲ ଭିଡିଓରେ ମାଙ୍କଡକୁ ପୋଲର ରେଲିଂଗ ଉପରେ ଚାଲୁଥିବାର ଦେଖିପାରିବେ | ଏହି ମାଙ୍କଡ ନିଜ ରାସ୍ତାରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ହଟାଇ ଆଗକୁ ବଢୁଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଗୋଟିଏ ପୋଲ ଉପରେ ବହୁତ ଲୋକ ଏକାଠି ଠିଆ ଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ରେଲିଂଗ ଉପରକୁ ଏକ ମାଙ୍କଡ ଆସିଯାଉଛି ଏବଂ ସେ ସମସ୍ତ ମଣିଷମାନଙ୍କ ହଟାଇବାକୁ ଲାଗେ | ଟ୍ୱିଟରରେ Nature & Animals ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହାର କ୍ୟାପସନରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ହଟିଯାଅ ମଣିଷମାନେ, ମୋ ରାସ୍ତାରୁ ହଟିଯାଅ |’ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ କେବଳ ଏହାକୁ ପରସ୍ପରକୁ ସେୟାର କରୁନାହାନ୍ତି ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *