ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ଥିଲେ ଦୁଇଜଣ ଯୁବକ, ବିବାହ କରି ନ ପାରିବାରୁ କରିଦେଲେ ହ-ତ୍ୟା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ବ୍ରିଟେନରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରାଯାଇଛି | ସ୍ଥାନୀୟ ରିପୋର୍ଟରେ ଦାବି କରାଯାଇଛି ଯେ ସେହି ମହିଳାଙ୍କ ଦୁଇ ପ୍ରେମୀ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ମହିଳା ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କାହାକୁ ବି ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ | ୨୬ ବର୍ଷିୟ ମାୟରା ଜୁଲଫିକାର ନିଜ ଲାହୋରର ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ମୃ-ତ-ଦେ-ହ ମିଳିଛି |

ମାୟରା ବ୍ରିଟେନରେ ଆଇନ ଅଧ୍ୟୟନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଦୁଇ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ବ୍ରିଟେନରୁ ପାକିସ୍ତାନ ଆସିଥିଲେ | ମାୟରା ମିଡଲ୍ସେକ୍ସ ୟୁନିଭରସିଟିରେ ଆଇନ ଅଧ୍ୟୟନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଲ ଫର୍ମ ଡଙ୍କନ ବ୍ଲେକେଟରେ ଜବ ମଧ୍ୟ ମିଳିଥିଲା | ସେ ଲାହୋରରେ ଡିଫେନ୍ସ ଏରିଆରେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଭଡାରେ ନେଇ ରହିଥିଲେ |

ଇଂଡିପେଣ୍ଡେଣ୍ଟ ଉର୍ଦ୍ଦୁ ଅନୁଯାୟୀ, ମାୟରାଙ୍କ ଅଙ୍କଲ ମହମ୍ମଦ ନାଜିର ଏହି ମାମଲାରେ ଏଫଆଇଆର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ଯେ ଜଡୁନ ଏବଂ ସାଦ ଧନୀ ପୁଅମାନଙ୍କ ଉପରେ ମାୟରାଙ୍କ ହ-ତ୍ୟା-ର ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ଲଗାଯାଇଛି | ନାଜିର ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଦୁଇ ପୁଅ କିଛି ସମୟ ଧରି ମାୟରାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପରିମାଣ ଭୋଗିବାକୁ ଧ-ମ-କ ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିଲେ |

ନାଜିର ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ମାୟରାଙ୍କୁ ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ସହ ମିଶି ହ-ତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ଜଡୁନ ଏବଂ ସାଦ ମିରାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ପଛକୁ ଫେରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ନଥିଲେ | ସେହିପରି ମାୟରା ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କାହା ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଆଗ୍ରହୀ ନଥିଲେ | ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ମାୟରା ଦୁଇ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ପାକିସ୍ତାନରେ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ସେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନରେ ରହିବାକୁ ହିଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ |

ନାଜିର ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ଦେଖା ମାୟରାଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଥିଲେ ଯେ ଦୁଇ ଜଣ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଧ-ମ-କ ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ହଇରାଣ କରୁଛନ୍ତି | ମାୟରାଙ୍କ ଦେହରେ କ୍ଷତ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଗ-ଳା ଦବାଇ ଏବଂ ଗୁଳି କରି ହ-ତ୍ୟା କରାଯାଇଛି | ତେବେ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ବର୍ତ୍ତମାନ ବାକି ରହିଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *