କରୋନା ଟୀକା ନେବା ସମୟରେ ଝିଅ ଜଣକ କଲେ “ଅଦ୍ଭୁତ ନାଟକ”,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

କରୋନାଭାଇରସ ରୋଗର ମାମଲା ଭାରତରେ ଦୃତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି। ଅନେକ ଦିନ ଧରି ପ୍ରତିଦିନ ୩ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ମାମଲା ରିପୋର୍ଟ କରାଯାଉଛି। ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ଟୀକାକରଣ କରୁଛନ୍ତି। ୪୫ ବର୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଲୋକଙ୍କ ପରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ୧୮ ବର୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଲୋକଙ୍କୁ ଟୀକା ଦିଆଯାଉଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଯେଉଁମାନେ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନକୁ ଡରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ଜଣେ ଝିଅ ଟୀକା ନେବା ସମୟରେ ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ଡ୍ରାମା କରିଥିଲେ, ଏପରିକି ଡାକ୍ତର ମଧ୍ୟ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ। ସେ ବାରମ୍ବାର ମମି ମମି ଚିତ୍କାର କରୁଥିଲେ ଏବଂ ପଳାଇ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେଯେ, ଝିଅ ଜଣକ ଗୋଟିଏ ଚେୟାରରେ ବସିଛନ୍ତି। ଡାକ୍ତର ଯେମିତି ହାତରେ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ନେଇ ପାଖକୁ ଆସନ୍ତି। ଭୟଭୀତ ହୋଇ ଝିଅଟି ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଏକ ମିନିଟ ପାଇଁ ରହିବାକୁ କୁହନ୍ତି। ନର୍ସ ତାଙ୍କୁ ଧରିନିଅନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସେ ମମି-ମମି ଚିତ୍କାର କରିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି। ବିରକ୍ତ ହୋଇ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ଯିବାକୁ କୁହନ୍ତି। ତା’ପରେ ସେ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଟୀକା ଦେବାକୁ କୁହନ୍ତି। ଡାକ୍ତର ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ଦେବା ମାତ୍ରେ ସେ କୁହନ୍ତି, ‘ମମି ତୋ କହିପାରିବି।’ ଡାକ୍ତର କୁହନ୍ତିଯେ, ‘କିଛି କୁହ ନାହିଁ, ଶାନ୍ତ ଭାବରେ ବସ।’ ଏହା ପରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ରାଗି – ‘ଦଫା ହୋ ଯାଓ’ କହିଥିଲେ।

ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ:-

ଟ୍ୱିଟରରେ ଲଜିକାଲ ଥିଙ୍କର ନାମକ ଜଣେ ୟୁଜର ୩ ମେରେ ଏହାକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହାପରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ଆସିସାରିଛି। ୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ରି-ଟ୍ୱିଟ କରାଯାଇଛି। କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ, ଲୋକମାନେ ଏପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି …

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *