ଧୂମଧାମରେ ବାହାରୁଥିଲେ ବରଯାତ୍ରୀ, ପୋ-ଲି-ସ ଆସିବାରୁ ଏପଟ ସେପଟ ହୋଇ ଦୌଡିଲେ ବରଯାତ୍ରୀ, ଘୋଡା ଉପରେ ଏକୁଟିଆ ବସି ରହିଲା ବର,ଆଉ ତା ପରେ…

କରୋନା ଭାଇରସର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହର ପୂର୍ବ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ବିପଜ୍ଜନକ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ଏହି ଭାଇରସ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ପାଖକୁ ବ୍ୟାପିଥାଏ | ଏହି କାରଣରୁ ଦେଶର ଅନେକ ରାଜ୍ୟରେ ଲକଡାଉନ କରାଯାଇଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବିବାହ ସମାରୋହ ଭଳି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଦ୍ୱାରା କରୋନା ବ୍ୟାପିବାର ବିପଦ ଆହୁରି ବଢିଯାଏ | ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ରାଜ୍ୟ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଉ କେତେକ ରାଜ୍ୟ ବିବାହରେ ସୀମିତ ସଂଖ୍ୟାରେ ଲୋକ ରହିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛନ୍ତି |

ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଅନେକ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଲୋକେ ଲୁଚିଛପି ଏବଂ ଅଧିକ ସଂଖ୍ୟାରେ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ପୋ-ଲି-ସ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ କେସ କରିଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଇନ୍ଦୋରର ଖୁଦେଲର ଏହି ବିବାହକୁ ହିଁ ନିଅନ୍ତୁ | ଏଠାରେ ସୋମବାର ରାତିରେ ବର ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ଇନ୍ଦୋରରୁ ଖୁଦେଲରେ ପହଁଚିଲା | ଏଠାରେ କାରରୁ ବାହାରିବାପରେ ଗାଁରେ ବରଯାତ୍ରୀ ମାନେ ଧୂମଧାମରେ ବାହାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ |

ଏହାମଧ୍ୟରେ କେହି ଜଣେ ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ସୂଚନା ଦେଇଦେଲେ | ଯେତେବେଳେ ପୋ-ଲି-ସ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ପହଞ୍ଚିଲା, ସେତେବେଳେ ତାକୁ ଦେଖି ବରଯାତ୍ରୀ ବରକୁ ଛାଡି ଏପଟ ସେପଟ ହୋଇ ଦୌଡିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ବର ଘୋଡା ଉପରେ ହିଁ ବସି ରହିଥିଲା | ପୋ-ଲି-ସ ବର ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ବହୁତ ଗଲି କଲା | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ବର ଏବଂ କନ୍ୟାର ବାପାଙ୍କ ଉପରେ ମହାମାରୀ ବିସ୍ତାର କରୁଥିବାର କେସ ମଧ୍ୟ କରାଗଲା | ପୋ-ଲି-ସ ବରଯାତ୍ରୀକୁ ମଝି ରାସ୍ତାରେ ହିଁ ଅଟକାଇ ଦେଲା | ପରେ ବର ଏବଂ ତାଙ୍କର ଜଣେ ଦୁଇଜଣ ସମ୍ପର୍କୀୟକୁ ଝିଅ ଘରକୁ ବିବାହ ପାଇଁ ଯିବାକୁ ଦେଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ପୁରା ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *