ଲକଡାଉନରେ ସକାଳେ ମର୍ଣିଁ ୱାକ ପାଇଁ ବାହାରିଥିଲେ ଲୋକେ, ପୋ-ଲି-ସ ସେମାନଙ୍କୁ ଧରି କରାଇଲା ଏକ୍ସରସାଇଜ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

କରୋନା ଭାଇରସର ବଢୁଥିବା ସଂକ୍ରମଣକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଅନେକ ରାଜ୍ୟରେ ଲକଡାଉନ କରି ଦିଆଯାଇଛି | ହରିୟାଣାରେ ମଧ୍ୟ ମେ ୧୦ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲକଡାଉନ କରାଯାଇଛି | ସରକାର ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ନିୟମ ପାଳନ କରିବାପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଏପରି ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ନିୟମକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି | ହରିୟାଣାର ଆମ୍ବଲାରେ ଲକଡାଉନ ଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ଲୋକମାନେ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ପାଦରେ ଚାଲିବାକୁ ବାହାରିଲେ | ତା’ପରେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଧରି ଏକ୍ସରସାଇଜ କରାଇ ଦେଇଥିଲା | ତା’ପରେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଶେଷ ୱାର୍ଣ୍ଣିଙ୍ଗ ଦେଇ ଛାଡିଦେଲା | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |

ନ୍ୟୁଜ ଏଜେନ୍ସି ଏଏନଆଇ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ପୋ-ଲି-ସ ନିୟମ ଭାଙ୍ଗୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଉଠ-ବସ କରୁଛି | ପୋଲିସ ଏମିତି ଏଥିପାଇଁ କରିଛି, କାରଣ ଲୋକେ ଲକଡାଉନ ଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ପଦଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ବାହାରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଶେଷ ଚେତାବନୀ ଦେଇ ଛାଡିଦେଲା |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ହରିୟାଣା ସରକାର ରାଜ୍ୟରେ ମେ ୩ ଠାରୁ ଏକ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଲକଡାଉନ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି | ମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ବିଜ ଟ୍ୱିଟର ମାଧ୍ୟମରେ ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ କରୋନା ଭାଇରସ ବଢୁଥିବାରୁ ଗୁରୁଃଗ୍ରାମ ସହିତ ହରିୟାଣାର ନଅଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ଏପ୍ରିଲ ୩୦ ରେ ସାପ୍ତାହିକ ଲକଡାଉନ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା | ଏହି ସାପ୍ତାହିକ ଲକଡାଉନ ଶୁକ୍ରବାର ରାତି ୧୦ଟାରୁ ସୋମବାର ସକାଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବୀ ରହିବ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *