ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ଏହି ୨୦ ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓ ଆପଣଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ଭରିଦେବ,କିପରି ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ….

ଵୃଦ୍ଧାଵସ୍ଥାରେ ପ୍ରାୟତଃ ଲୋକମାନେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସାହାରା ନେଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ପିଲା ନଥିବେ ତେବେ ସେମାନେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ରହିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପାଣି ପିଆଇବା ପାଇଁ ବୋତଲର ସାହାଯ୍ୟ ନେଉଛନ୍ତି | ହ୍ୱିଲଚେୟାରରେ ବସିଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଏପରି ନାହିଁ ଯେ ସେ ନିଜେ ପାଣି ପିଇପାରିବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ପାଣି ପିଉଛନ୍ତି |

ଇମୋସନରେ ଭରି ରହିଛି ଏହି ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପ୍ରେମ :-

ଇମୋସନରେ ଭରା ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ବୟସ ଯେତେବେଳେ ଅଧିକ ହୋଇଯାଏ, ସେତେବେଳେ ସହଜରୁ ଅତି ସହଜ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡେ ଏବଂ ଡର ଲାଗୁଥାଏ ଯେ କାଳେ ତାଙ୍କୁ ଆଘାତ ଲାଗିଯିବ | ଏହି କାରଣରୁ ଲୋକମାନେ ନିଜ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ସହିତ ରହି ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ଏହା ହୋଇପାରେ ନାହିଁ, ତେବେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀ ତାଙ୍କ ସାହାରା ହୋଇଯାନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବୁକ ହୋଇଯିବ, କାରଣ ପାଣି ପିଆଇବା ସହିତ ତାଙ୍କ ସାଥି ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ ବହୁଥିବା ପାଣିକୁ ମଧ୍ୟ ପୋଛି ଦେଉଛନ୍ତି |

୧୫ ଲକ୍ଷ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି ଏହି ଭିଡିଓ :-

‘ଜିନ୍ଦେଗି ଗୁଲଜାର’ ନାମକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରେ ଅପଲୋଡ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଦେଖାଯାଉଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୫ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଯେଉଁପରି ଏହି ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତି ପ୍ରେମ ଦେଖାଉଛନ୍ତି, ତାହା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିନେଇଛି | ଏହି କାରଣରୁ ୟୁଜର୍ସ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲୁନାହାଁନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *