କୁମ୍ଭୀରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଫସିଗଲା ବତକ, ତା’ପରେ ଏମିତି ଜୀ-ବ-ନ ବଞ୍ଚାଇ ପଳାଇଲା, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

କୁହାଯାଏ ଯେ ଯେତେବେଳେ ଜୀବନ ଉପରେ ବିପଦ ମାଡିଆସେ, ସେତେବେଳେ ଯେକୌଣସି ଅବସ୍ଥାରେ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଏ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ନଦୀ କୂଳରେ ଅନେକ କୁମ୍ଭୀର ବସିଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ଏଠାକୁ ଏକ ବତକ ଆସି ପହଞ୍ଚିଯାଏ ଏବଂ ତାର ଜୀବନ ପ୍ରତି ବି-ପ-ଦ ମାଡିଆସେ | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ପ୍ରକୃତରେ କିପରି ବତକଟି କୁମ୍ଭୀରମାନଙ୍କ କବଳରୁ ନିଜ ଜୀବନକୁ ବଂଚାଇଲା |

ବତକର ଏପରି ବଞ୍ଚିଲା ଜୀ-ବ-ନ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଭିଡିଓ ରହିଛି, ଯେଉଁଥିରେ କେବଳ ପଶୁ ନୁହେଁ ବରଂ ମଣିଷ ମଧ୍ୟ ଭୟଙ୍କର ପଶୁ ସହ ଖେଳୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି | କିନ୍ତୁ ଏଥର ମାମଲା କିଛି ଅଲଗା ଅଟେ | ନଦୀ କୂଳରେ ମାଟି ଉପରେ ପଡି ଆରାମ କରୁଥିବା ଅନେକ କୁମ୍ଭୀରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଚାନକ ଏକ ବତକ ଆସିଗଲା | ତା’ପରେ ଆଉ କଣ ହେବ, ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ବତକଟି ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କଲା | ତେବେ ସେହି ବତକ ତ ବଂଚିଗଲା, କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଜଣାନଥିଲା ଯେ ଏହା ତା’ପାଇଁ କେତେ ବି-ପ-ଜ୍ଜ-ନ-କ ହୋଇପାରେ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଲା ଭିଡିଓ :-

ବେଷ୍ଟ ଆର୍ଥ ଲୋକେସନ ନାମକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏକ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଗଲାଣି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଅନେକ ଲୋକ ଅଲଗା ଅଲଗା ଷ୍ଟାଇଲରେ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବତକକୁ ପୁଲ ପାଇଁ ଆଉ କୌଣସି ଜାଗା ଦେଖିବା ଉଚିତ, ନଚେତ ତାର ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଯାଇପାରେ |’

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *