୩୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ସମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି ସାଉଥର ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାର, କେବଳ ଅଭିନେତା ନୁହେ ବରଂ ରେସର, ସୁଟର ଏବଂ ପାଇଲଟ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି,ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଶୈଳୀ ବିଷୟରେ କିଛି

ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ପରି ସାଉଥ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମର ଷ୍ଟାରମାନେ ମଧ୍ୟ ସାରାଦେଶରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି | ସାଉଥରେ ଏପରି ଅନେକ ଷ୍ଟାର ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ସହିତ ଟକ୍କର ଦେଇଥାନ୍ତି | ଏହିପରି ଜଣେ ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ହେଉଛନ୍ତି ଅଜିତ କୁମାର | ଅଜିତ କୁମାର ସାଉଥ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମଗୁଡ଼ିକର ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ ଅଟେ |

ଅଜିତ କୁମାର ତମଲଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମର ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଗତ ୩୦ ବର୍ଷ ଧରି ସେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହିତ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି | କୁହାଯାଏ ଯେ ଅଜିତ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟରର ଆରମ୍ଭ ୧୯୯୦ ମସିହାରେ ଏକ ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କର ବହୁତ ଛୋଟ ଭୂମିକା ଥିଲା | ଏହା ପରେ, ସେ ନିଜର ସର୍ବୋତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆଗକୁ ଯାଇ ସୁପରଷ୍ଟାର ମାନ୍ୟତା ପାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ |

ବହୁମୁଖୀ ପ୍ରତିଭାର ଧନୀ ଅଟନ୍ତି ଅଜିତ କୁମାର :-

ଅଜିତ କୁମାର ବହୁମୁଖୀ ପ୍ରତିଭାର ଧନୀ ଅଟନ୍ତି | ବୃତ୍ତିରେ ତ ସେ ଜଣେ ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି, ଏହାସହିତ ଜଣେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଅଭିନେତା ହେବା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଏକ ଫର୍ମୁଲା କାର ରେସର, ସୁଟର ଏବଂ ପାଇଲଟ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଅଜିତ ୨୦୦୪ ମସିହାରେ ବ୍ରିଟେନରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା ଫର୍ମୁଲା ସିଜନ ୩ ରେ ଉନ୍ନତ ଫର୍ମୁଲା ୨ ରେସର ଭାଗରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି |

ଶୁଟିଂ ଚାମ୍ପିଅନସିପରେ ଜିତିଛନ୍ତି ୪ ଟି ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ୨ ଟି ରୂପା ପଦକ :-

ଶୁଟିଂ ଅଜିତ କୁମାରଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱରେ ଅଧିକ ଯୋଡିଥାଏ | ଜଣେ ମହାନ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଫର୍ମୁଲା କାର ରେସର ହେବା ସହିତ ସେ ଜଣେ ଚମତ୍କାର ସୁଟର ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି | ଆପଣ ଏଥିରୁ ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ ଯେ ନିକଟରେ ଯେତେବେଳେ ୪୬ ତମ ତାମିଲନାଡୁ ଷ୍ଟେଟ ଶୁଟିଂ ଚାମ୍ପିଅନସିପ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଅଜିତ କୁମାର ୪ ଟି ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ୨ ଟି ରୂପା ପଦକ ନିଜ ନାମରେ କରିପାରିଥିଲେ |

ପାଇଲଟ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି ଅଜିତ କୁମାର :-

ଅଜିତ କୁମାର ପାଇଲଟ ହେବା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ କଳାକାରଙ୍କଠାରୁ ଖାସ ଏବଂ ଅଲଗା କରିଥାଏ | ଅଜିତ କୁମାର ଯୁଦ୍ଧ ବିମାନ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଉଡାଇ ପାରିବେ | କୁହାଯାଏ ଯେ, ପ୍ରାୟତ ଅଜିତ କୁମାର ଘରେ ହିଁ ପ୍ଲେନର ମଡେଲ ତିଆରି କରିଥାନ୍ତି |

୩୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ସମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି ଅଜିତ କୁମାର :-

ଅଜିତ କୁମାର ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଟକ୍କର ଦେଇଥାନ୍ତି | ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଅଜିତ କୁମାର ପ୍ରାୟ ୩୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ସମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି | କୁହାଯାଏ ଯେ ସେ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ୨୫ ରୁ ୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି | ଅଜିତ କୁମାରଙ୍କ ଗଣନା ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମର ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥାଏ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *