ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ATM ରୁ ପଇସା ବାହାର କରିବା ବାହାନାରେ ଆସିଥିଲେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି କିନ୍ତୁ ଚୋ-ରି କରିନେଇଗଲେ ସାନିଟାଇଜର,ଏମିତି ମୂର୍ଖ ..

କରୋନା ଭାଇରସର ମାମଲା କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ଭାରତରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି। ପ୍ରତିଦିନ ତିନି ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସଂକ୍ରମଣ ମାମଲା ଆସୁଛି। ବଢିଥିବା ମାମଲା ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ରାଜ୍ୟରେ ଲକଡାଉନ କରାଯାଇଛି। ସରକାର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ନିୟମ ପାଳନ କରିବାକୁ ନିବେଦନ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। କରୋନାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ସାନିଟାଇଜର ଲଗାଯାଇଛି। ଗତବର୍ଷ ଭଳି, ଏଥର ମଧ୍ୟ ସାନିଟାଇଜର ଚୋ-ରି-ର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏଥର ଏକ ଏଟିଏମରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସାନିଟାଇଜର ଚୋରି କରିଛନ୍ତି। ସିସିଟିଭି ଭିଡିଓରେ ଏସବୁ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଥିଲା। ଆଇପିଏସ ଅଫିସର ଦିପାଂଶୁ କାବ୍ରା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେଯେ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏଟିଏମରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି। ସେ ଏଟିଏମ କାର୍ଡ ବାହାର କରି ଏହାକୁ ଏଟିଏମରେ ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତି ତା’ପରେ ଏହାକୁ ବାହାର କରିଆଣନ୍ତି। ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଆଖି ସାନିଟାଇଜର ଉପରେ ପଡ଼ିଥାଏ। ସେ ହାତରେ ଟିକିଏ ସାନିଟାଇଜର ବାହାର କରିଲେ। ତା’ପରେ ସେ ବୋତଲ ବାହାର କରି ବ୍ୟାଗରେ ରଖି ସେଠାରୁ ପଳାଇଗଲେ।

ଆଇପିଏସ ଅଧିକାରୀ ଦିପାଂଶୁ କାବ୍ରା ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ‘ଏହା କ୍ଲେପ୍ଟୋମାନିଆକ ଅଟେ। ଦେଶରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଏଟିଏମ ଅଛି। ଏହି ମୂର୍ଖମାନଙ୍କଠାରୁ ସାନିଟାଇଜରକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଏଟିଏମରେ ୨୦୦-୩୦୦ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ଏହା ପଛରେ ଶହ ଶହ କୋଟି ଟଙ୍କା ଲାଗିବ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା, ଏହି ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ ହୋଇଯିବ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ମଧ୍ୟ ରହିବ…’

ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ:-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୩୦ ଏପ୍ରିଲରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା, ଯାହାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ମିଳିସାରିଛି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ଏବଂ ୫୦୦ ରୁ ଅଧିକ ରି-ଟ୍ୱିଟ କରାଯାଇଛି। ଲୋକମାନେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବହୁତ ସମାଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି। କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ଲୋକମାନେ ଏପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *