ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନିଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଲେ ନୂଆଁ ଅତିଥି, ସାକ୍ଷୀ ଧୋନି ଦେଲେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା,ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର

ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସାକ୍ଷୀ ସିଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଚମତ୍କାର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜ ଘରକୁ ଜଣେ ନୂତନ ଅତିଥିଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଛନ୍ତି | ସାକ୍ଷୀ ଧୋନି ଏହି କଥାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଚେତକ ନାମକ ଏକ ଘୋଡା ଆସିଛି, ଯାହା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ କ୍ୟୁଟ ଅଟେ | ସାକ୍ଷୀ ଧୋନି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଦୁଇଟି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଚେତକର ପରିଚୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ କରିଛନ୍ତି | ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ଘରେ ପୂର୍ବରୁ ବହୁତଗୁଡିଏ କୁକୁର ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏହି ଫ୍ୟାମିଲିରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚେତକ ଘୋଡା ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଗଲା | ରାଞ୍ଚିରେ ନିଜ ଘରେ ବସିଥିବା ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ନୂତନ ଅତିଥିଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଖୁସିହେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି |

ସାକ୍ଷୀ ଧୋନି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଚେତକ ଘୋଡାର ଦୁଇଟି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେଥିରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଚେତକ ଆପଣଙ୍କୁ ଘରେ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ | ଆପଣ ଜଣେ ପ୍ରକୃତ ଜେଣ୍ଟେଲମ୍ୟାନ, ଯେତେବେଳେ ନିଜ ଲିଲି ସହିତ ଦେଖା କଲ | ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପରିବାରରେ ଖୁସିରେ ଆପଣାଉଛୁ | ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଚେତକ ଘୋଡା ଧୋନିଙ୍କ କୁକୁର ଲିଲି ସହିତ ଖେଳୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ସାକ୍ଷୀ ଧୋନିଙ୍କ ହୃଦୟ ତରଳିଗଲା ଏବଂ ସେ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କଲେ | ଏହାବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଭିଡିଓରେ ଚେତକ ସହିତ ଧୋନିଙ୍କ ଅନ୍ୟ କୁକୁର ମଧ୍ୟ ଖେଳୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଏହାସହିତ ସାକ୍ଷୀ ଧୋନି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରିରେ ଚେତକକୁ ହାତରେ ଆଉଁସିଦେଲେ ଏବଂ ତାର ସ୍ୱାଗତ ବହୁତ ସ୍ନେହରେ କଲେ |

ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ରାଞ୍ଚିରେ ଥିବା ଘର ଅନେକ ଏକରରେ ବ୍ୟାପିଛି | ଧୋନି ଏହି ଜମିରେ କେବେ ଚାଷ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି ତ ଆଉ କେବେ ବାଇକ ଚଳାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ଫାମିଲି ଏବଂ ବହୁତଗୁଡ଼ିଏ କୁକୁର ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚେତକ ନାମକ ଏହି ଘୋଡା ତାଙ୍କ ପରିବାରର ଅଂଶ ପାଲଟିଯାଇଛି | ଏମଏସ ଧୋନି ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗସର କମାନ ସମ୍ଭାଳୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ କ୍ୟାପିଟାନିରେ ଟିମ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛି | ପ୍ରଥମେ ୭ଟି ମ୍ୟାଚରେ ଟିମ ୫ଟି ମୁକାବିଲା ଜିତିଛି, ତେବେ ଚେନ୍ନାଇକୁ ଗତ ମୁକାବିଲାରେ ମୁମ୍ବାଇର ହାତ ରୋମାଞ୍ଚକ ମ୍ୟାଚରେ ହାର ମିଳିଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *