ଡାକ୍ତର କଲେ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା, କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କର କରୁଥିଲେ ଚିକିତ୍ସା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

କରୋନା ଦ୍ୱାରା ନ-ଷ୍ଟ ହେବାର ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଏହା ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ କରୋନା ରୋଗୀମାନଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିବା ଡାକ୍ତରମାନେ ନିଜର ମା-ନସି-କ ସନ୍ତୁଳନ ସଠିକ ଭାବରେ ବଜାୟ ରଖିପାରୁନାହାନ୍ତି | ମ୍ୟାକ୍ସ ହସ୍ପିଟାଲରେ କାମ କରୁଥିବା ୩୫ ବର୍ଷୀୟ ଡାକ୍ତର ବିବେକ ରାୟ ଶନିବାର ଦିନ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ସେ ଦକ୍ଷିଣ ଦିଲ୍ଲୀର ମାଲଭିଆ ନଗରରେ ଭଡା ଘରେ ରହୁଥିଲେ | ଡକ୍ଟର ବିବେକ ରାୟ ମ୍ୟାକ୍ସ ହସ୍ପିଟାଲରେ DNB ଫାଷ୍ଟ ଇୟର ର ରେସିଡେଣ୍ଟ ଡାକ୍ତର ଥିଲେ ଏବଂ ଗତ ଏକ ମାସ ଧରି କୋଭିଡ ରୋଗୀଙ୍କ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଆଇସିୟୁରେ ନିୟୋଜିତ ଥିଲେ|

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସେ ପ୍ରାୟ ପ୍ରତିଦିନ ୭ ରୁ ୮ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ CPR ଏବଂ ACLS କରୁଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ଅଧିକାଂଶ ମ-ରୁ-ଥିଲେ | ହସ୍ପିଟାଲ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଲଗାତାର କୋଭିଡରେ ମୃ-ତ୍ୟୁ-ବ-ର-ଣ କରୁଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ଡାକ୍ତର ବିବେକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବି-ବ୍ର-ତ ହୋଇପଡିଥିଲେ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ସବୁ ସମସ୍ୟା କାରଣରୁ ସେ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି |

ଡକ୍ଟର ରାୟ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଗୋରଖପୁରର ବାସିନ୍ଦା ଥିଲେ | ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ବିବାହ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା | ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁଇମାସର ଗ-ର୍ଭବ-ତୀ ଅଛନ୍ତି | ତେବେ ପୋ-ଲି-ସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଡାକ୍ତର ଏକ ସୁ-ସାଇ-ଡ ନୋ-ଟ ଛାଡିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ମା-ମ-ଲାର ଯା-ଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି |

ଦିଲ୍ଲୀ ପୋ-ଲି-ସକୁ ଏପ୍ରିଲ ୩୦ ତାରିଖ ରାତିରେ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା ଯେ ମ୍ୟାକ୍ସ ହସ୍ପିଟାଲର ଡାକ୍ତର ଫ୍ୟାନରେ ଝୁ-ଲି ମାଲଭିଆ ନଗର ଅଞ୍ଚଳର ନିଜ ଘରେ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ଏହା ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ଟିମ ଘ-ଟ-ଣା-ସ୍ଥ-ଳ-ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ସୁ-ସାଇ-ଡ ନୋ-ଟ ମିଳିଲା | ନୋ-ଟରେ କାହା ଉପରେ କୌଣସି ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରାଯାଇ ନାହିଁ | ପୋ-ଷ୍ଟମ-ର୍ଟ-ମ ପରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ମୃ-ତ-ଦେ-ହ-କୁ ପରିବାରକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି |

ପୋ-ଲି-ସ-ର ସୂଚନାନୁସାରେ, ସୁ-ସାଇ-ଡ ନୋ-ଟରେ ଡାକ୍ତର ଲେଖିଥିଲେ ଯେ “ମୋର ପରିବାର ଏବଂ ମୋ ଜଣାଶୁଣା ସବୁ ଲୋକେ ଖୁସିରେ ରୁହନ୍ତୁ” | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୁ-ସାଇ-ଡ ନୋ-ଟରେ ସୁ-ସା-ଇଡ କରିବାର କୌଣସି କାରଣ ଲେଖାଯାଇ ନାହିଁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *