କରୋନା ୱାରିଅର ନର୍ସ ରୋଗୀମାନଙ୍କୁ ସାହସ ଦେବାପାଇଁ ଗାଇଲେ ଗୀତ, ଦେଖନ୍ତୁ ଇମୋସନାଲ ଭିଡିଓ

ସାରା ଦୁନିଆରେ କରୋନା ଭାଇରସ ମାମଲା ପ୍ରତିଦିନ ବଢିଚାଲିଛି ଏବଂ ସେତିକି ବେଗରେ ବଢି ଚାଲିଛି ହସ୍ପିଟାଲରେ ରୋଗୀମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ କରୋନା ୱାରିଅରଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଲୋଡ଼ ଅଧିକ ବଢିଯାଇଛି | କିନ୍ତୁ ଏହି କଠିନ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ନିଜର କଷ୍ଟ ଭୁଲି ଏହି ଲୋକମାନେ କେବଳ ରୋଗୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି, ବରଂ ତାଙ୍କର ମନୋରଞ୍ଜନ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି | ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଯେଉଁଠାରେ କରୋନା ୱାରିଅର ନର୍ସ ରୋଗୀମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଗୀତ ଗାଉଛନ୍ତି |

କାନାଡ଼ାର ଓଟାଵା ହସ୍ପିଟାଲର ଏକ ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଆଇସିୟୁରେ ଜଣେ ନର୍ସ ରୋଗୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଗୀତ ଗାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ନର୍ସ ଗୀଟାର ନେଇ ଗୀତ ଗାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ରୋଗୀମାନଙ୍କର ସାହସ ବଢାଉଛନ୍ତି | ଓଟାଵା ହସ୍ପିଟାଲରେ ଏନ୍ଡୋସ୍କୋପି ନର୍ସ, Amy-Lynn ରୋଗୀମାନଙ୍କୁ ଚିୟର ଅପ କରିବାପାଇଁ ’You are not alone’ ଗୀତ ଗାଉଛନ୍ତି | ରୋଗୀମାନଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବାପାଇଁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଦୁଃଖକୁ କମ କରିବାପାଇଁ ଏମୀ ଏହି ଚମତ୍କାର ଗୀତ ଗାଇଲେ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଓଟାଵା ହସ୍ପିଟାଲ ନର୍ସଙ୍କ ଗୀତର ଏହି ଇମୋସନାଲ ଭିଡିଓକୁ ନିଜର ଟ୍ୱିଟର ପେଜରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ କେବଳ ପସନ୍ଦ କରୁନାହାନ୍ତି, ବରଂ ଏହି ବିପରୀତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ହସାଇବା ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହସ ଦେବାପାଇଁ ଏମୀଙ୍କର ଏହି କାମକୁ ସଲାମ କରୁଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *