୮୦ ବର୍ଷୀୟ ପତ୍ନୀର ଛାତିକୁ ମା-ରି-ଲେ ଲା-ତ, ତା ପରେ ମ-ରିଯି-ବା-ରୁ ଚୁ-ପଚା-ପ୍ ବାଉଁଶ ପତ୍ରରେ ରଖି ଜ-ଳା-ଇ ଦେଲେ ଶ-ବ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ରିବାରେ ଏକ ବୟସ୍କ ଦମ୍ପତି ଆ-ଜୀବ-ନ ସାଥୀ ନି-ଭାଇ-ବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଶେଷ ମୂହୁର୍ତ୍ତରେ ଭା-ଙ୍ଗିଯା-ଇଛି|ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ପତି ୮୦ ବର୍ଷୀୟ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମା-ରି-କି ଶ-ବ-ର ପ୍ରମାଣ ନପାଇବା ପାଇଁ ପୋ-ଡ଼ିଦେ-ଇଥିଲେ|ତଥାପି ସେ ଆ-ଇ-ନରୁ ଖସି ପାରିନଥିଲେ ଓ ଜେ-ଲ-ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ|

ପ୍ରକୃତରେ ଘ-ଟ-ଣା ଦିନ ଆ-ରୋ-ପି ରାତିରେ ଘରକୁ ଵିଳମ୍ବରେ ଆସିବାରୁ ପତ୍ନୀ ରା-ଗିଯା-ଇ ଥିଲେ|ଏହି କଥାରେ ସେ ନା-ରା-ଜ ହୋଇ ଘରୁ ମ-ରି-ବା କଥା କହି ବାହାରିଗଲା|

ଏହି କଥାରେ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ରୋକିବାକୁ ପଛେ ପଛେ ଚାଲିଗଲେ|ଘରଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ସେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛା-ତିରେ ଜୋ-ରରେ ଏକ ଲା-ତ ମା-ରି-ଲେ|ମହିଳାଙ୍କ ଘ-ଟ-ଣାସ୍ଥ-ଳରେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା|

ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ-ରେ ସେ ଡ-ରିଗ-ଲା ଓ ତାର ଶ-ବ ଘ-ଟ-ଣା-ସ୍ଥ-ଳ-ର କିଛି ଦୂରରେ ପୋ-ଲି-ଆ ତଳକୁ ଆଣିଲା ଓ ବାଉଁଶ ପତ୍ରରେ ରଖି ଜ-ଳାଇ-ଲା|ପରେ ଘରକୁ ଯାଇ ଶୋଇପଡ଼ିଲା|

ପୋ-ଲି-ସ ଆ-ରୋ-ପୀ ବି-ରୁ-ଦ୍ଧରେ ଧା-ରା ୩୦୪,୨୦୧ ଅ-ନ୍ତର୍ଗ-ତ ମା-ମ-ଲା ଦ-ର୍ଜ କରି ତାକୁ ଗି-ର-ଫ କରିଲା|

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *