ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ମଝିରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସାଜିଲା କକା-ଝିଆରୀର ସମ୍ପର୍କ, ପ୍ରେମ ଅମର କରିବାପାଇଁ ଏକାଠି କଲେ ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ପ୍ରେମ ଏପରି ଏକ ଜିନିଷ ଅଟେ, ଯାହା ପାଇଁ ମଣିଷ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ନେଇପାରେ ଏବଂ ନିଜ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଦେଇପାରେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଖଣ୍ଡବାର ମୁଣ୍ଡି ଥାନା ଅଂଚଳର ଜମନିଆ ଟାଣ୍ଡାର ଏହି ମାମଲା ହିଁ ନିଅନ୍ତୁ | ଏଠାରେ ଏକ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଗଛରେ ଗୋଟିଏ ଦଉଡିରେ ହିଁ ଫା-ଶୀ ଲଗାଇ ଜୀ-ବ-ନ ଦେଇଦେଲେ | ସଂପର୍କରେ ଏ ଦୁହେଁ କକା-ଝିଆରୀ ଲାଗିବେ | ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ, ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଧା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରିବାର ଏଥିପାଇଁ କେବେ ହେଲେ ରାଜି ହୋଇନଥାନ୍ତେ | ବାସ ଏହି କାରଣରୁ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଫା-ଶୀରେ ଝୁଲିଥିଲେ |

ମୃ-ତ-କ-ଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ସୁନୀଲ ପିତା ରାମସିଂହ ଭିଲାଲା (୨୨) ଏବଂ ରେନା ପିତା ସାଲମ (୧୮) | ଦୁହେଁ ଜମାନିଆ ମାଲି ଟାଣ୍ଡାର ବାସିନ୍ଦା ଥିଲେ | ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା ​​| ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ପରିବାର ଏଥିପାଇଁ ରାଜି ନଥିଲେ | ତେଣୁ, ଦୁହେଁ ଏକାଠି ମ-ରି ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ଅମର କରିଗଲେ |

ମାମଲାର ଖୁଲାସା ସେତେବେଳେ ହେଲା, ଯେତେବେଳେ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୯ ଟା ସମୟରେ ମୃତକ ସୁନୀଲଙ୍କ ବାଇକ ଜମାନିଆ ଟାଣ୍ଡାଠାରୁ ୭ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ଚାଷ ଜମିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଏଠାରୁ ଅଳ୍ପ ଦୂରରେ ସୁନୀଲ ଏବଂ ରେନା ଗୋଟିଏ ଦଉଡ଼ିରେ ଫା-ଶୀ ଦେଇ ଗଛରେ ଝୁଲୁଥିଲେ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସୁନୀଲ ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ମୋହଦରେ ଚାଷ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ | ସେ ସେଠାରେ ଏକ ଛୋଟ ଘର କରି କ୍ଷେତରେ ରହୁଥିଲେ |

ମୃ-ତ-କ ସୁନୀଲଙ୍କ ବଡ ଭାଇ ସୁଖଲାଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମୃତ ଝିଆରୀ ରେନାଙ୍କ ଭାଇ ସାନ୍ତୋଷ ସଲାମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବୁଧବାର ଦିନ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ବିବାହରେ ଯୋଗଦେବା ପରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ବାଇକରେ ବସି ମୁଣ୍ଡି ଯାଇଥିଲେ | ଗୁରୁବାର ଦିନ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଫୋନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଯୋଗାଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା | ତା’ପରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଲା ଯେ ଦୁହେଁ ଗଛରେ ଫା-ଶୀ ଦେଇ ଜୀ-ବ-ନ ଦେଇ ଦେଇଛନ୍ତି | ସେମାନେ କାହିଁକି ଏପରି କଲେ, ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ପରିବାର ବର୍ତ୍ତମାନ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି ? କାରଣ ଏ ବିଷୟରେ ସେମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କୌଣସି କଥା କହିନଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *