ଉଡ଼ାଜାହାଜ ପରି ଦେଖାଯାଉଥିବା ଏହି ବ୍ୟାଗର ଦାମ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ,ଏହାକୁ କିଣିବାକୁ ହେଲେ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ ଲୋନ

ବେଳେବେଳେ ଲାଗେ ଯେ ଫ୍ୟାଶନ ପ୍ରକୃତରେ ଏକ ବଙ୍କା ଜିନିଷ ଅଟେ | ବିଶେଷକରି ଦାମୀ ବ୍ରାଣ୍ଡ ପିନ୍ଧିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନକୁ ବୁଝିବା ସମସ୍ତଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ହେବନାହିଁ | ଫ୍ୟାଶନେବଲ ରହିବାପାଇଁ ଲୋକମାନେ ପାଣି ପରି ଟଙ୍କାକୁ ବୁହାଇଦିଅନ୍ତି | ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ଭିନ୍ନ ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ଯେକୌଣସି ଷ୍ଟାଇଲ ଆପଣେଇ ନେଇଥାନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏକ ‘ଏୟାରପ୍ଲେନ ଶେପ ହ୍ୟାଣ୍ଡବ୍ୟାଗ’ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ତ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ନିଶ୍ଚୟ ଘଣ୍ଟି ମରୁଥିବ ଯେ ଆଛା ଏହି ବ୍ୟାଗରେ ଏମିତି କ’ଣ ଅଛି ଯାହା ଏତେ ପପୁଲାର ହେଉଛି ? ବାସ୍ତବରେ, ଏହା ପଛର କାରଣ ହେଉଛି ଏହାର ଡିଜାଇନ ଏବଂ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ | ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଏହି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଡିଜାଇନ ବ୍ୟାଗର ମୂଲ୍ୟକୁ ନେଇ ଦାବି କରାଯାଉଛି ଯେ ଏହାଠାରୁ କମ ମୂଲ୍ୟରେ ଏକ ଅସଲି ବିମାନ ଆସିଯିବ | ବର୍ତ୍ତମାନ ମାମଲାଟି ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ତେବେ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ରିଆକ୍ସନ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି |

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ୩୯ ହଜାର ଡଲାର (ପ୍ରାୟ ୨୯ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା) ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ଏହି ଟ୍ୱିଟକୁ ଖବର ଭାବରେ ଲେଖିବାବେଳକୁ ୯.୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ଏବଂ ୨.୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ରି-ଟ୍ୱିଟ ମିଳିସାରିଛି |

ଏହି ଟ୍ୱିଟର କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ୟୁଜର @ vah0603 ଏକ ଅସଲି ବିମାନର ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଆପଣ ଏହାଠାରୁ କମ ଦାମରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରକୃତ ବିମାନ କିଣି ପାରିବେ | ଏହାସହିତ ସେ ଯେଉଁ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ସେଥିରେ 1968 Cessna 150H ସିଙ୍ଗଲ ଇଞ୍ଜିନ ପ୍ଲେନ ରହିଛି, ଯାହାକୁ ୩୨ ହଜାର ଡଲାର(ପ୍ରାୟ ୨୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା)ରେ ବିକ୍ରି କରାଯାଉଥିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *