ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : କରୋନା ରୋଗୀମାନଙ୍କ ଖୁସି ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କର୍ମୀମାନେ କଲେ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ

କରୋନା ମହାମାରୀର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହର ସାରା ଦୁନିଆକୁ ଓଲଟପାଲଟ କରି ରଖିଛି | ଭାରତରେ ଅବସ୍ଥା ଏତେ ଭୟଙ୍କର ହୋଇଯାଇଛି ଯେ କୋଭିଡରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଦୁଇ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଲାଣି | ସେହିପରି କିଛି ଲୋକ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଜୀବନ ହରାଉଛନ୍ତି | ଦେଶର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ସାଙ୍ଘାତିକ ପାଲଟିଯାଇଛି | ତଥାପି ଏତେ ସମସ୍ୟା ଠିଆ ସତ୍ତ୍ୱେ ଡାକ୍ତର ଏବଂ ମେଡିକାଲ ଷ୍ଟାଫ ଲୋକଙ୍କର ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି |

କରୋନା ମହାମାରୀର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହର ସାରା ଦେଶରେ ହସ୍ପିଟାଲ, ଡାକ୍ତର ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ବଡ ବୋଝ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି | ଏହି କାରଣରୁ ଚାରିଆଡେ ହାହାକାର ଖେଳିଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ଏହି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କର୍ମୀମାନେ ରୋଗୀଙ୍କ ମୁହଁରେ ସୁଖ ଏବଂ ହସ ଆଣିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟ ଆପଣାଉଛନ୍ତି | ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦୁନିଆରେ ଆଜିକାଲି ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ ହସ୍ପିଟାଲରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କର୍ମୀମାନେ ରୋଗୀମାନଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଫୁଟାଇବା ପାଇଁ ପଞ୍ଜାବୀ ଗୀତରେ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ସେଥିରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ହସ୍ପିଟାଲରେ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଏବଂ ଡାକ୍ତରମାନେ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ପିପିଏ କିଟରେ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କଲେ | ଡାକ୍ତରମାନେ ରୋଗୀମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସହ ନାଚିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ | ଡାକ୍ତରମାନଙ୍କୁ ଏପରି କରୁଥିବା ଦେଖି କିଛି ରୋଗୀ କରତାଳି ଦେଇ ଗୀତର ସ୍ୱରରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ |

କରୋନା ମହାମାରୀର ଏହି ଖରାପ ସମୟରେ ଏହିପରି ଭିଡିଓ ଲୋକଙ୍କ ସାହସ ବଢାଇବା ପାଇଁ କାମ କରୁଛି | କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ରୋଗୀଙ୍କ ସହିତ ଏହି ଗୀତ ଏବଂ ନୃତ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖୁସି କରିଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଅନେକ ଲୋକ ଏହାକୁ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ଅନେକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ରିଟ୍ୱିଟ କରୁଛନ୍ତି | କିଛି ଲୋକ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ସକାରାତ୍ମକତା ବିସ୍ତାର କରୁଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *