ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ କଥା ହେଉଥିବା ସମୟରେ ଧ-ରା ପଡିଗଲେ ଯୁବତୀ, ଛକ ମଝିରେ ଦିଆଗଲା ନି-ର୍ଦ୍ଦ-ୟ ଦ-ଣ୍ଡ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

କୌଣସି ଝିଅ କୌଣସି ପୁଅ ସହିତ ଫୋନରେ କଥା ହେଲେ ସେଇଟା ଅ-ପ-ରା-ଧ ନୁହେଁ | କିନ୍ତୁ ପ୍ରାୟତ ଏପରି ମା-ମ-ଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଯାଏ, ଯେତେବେଳେ ଏପରି କରିବା ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣଙ୍କୁ ଭାରି ପଡ଼ିଯାଏ | ଆଫଗାନିସ୍ତାନରୁ ଏପରି ଏକ ଘ-ଟ-ଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେବାଟା ଭାରି ପଡିଗଲା |

‘ଦ ସନ’ର ଏକ ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଘଟଣା ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ହେରାତ ରାଜ୍ୟର ଅଟେ, ଏଠାର ହାଫ୍ଟାଗୋଲା ଲୁଣ ସ୍ଥାନରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଫୋନରେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ କଥା ହେଉଥିବାରୁ ତାଲିବାନ ତାଙ୍କୁ ନି-ର୍ଦ୍ଦ-ୟ ଦ-ଣ୍ଡ ଦେଇଥିଲେ | ଏହି ଘ-ଟ-ଣା-ର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି |

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ସେହି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଛକ ମଝିରେ ସର୍ବସାଧାରଣ ସାମ୍ନାରେ ୪୦ ଥର ଚା-ବୁ-କ ମା-ରୁଛ-ନ୍ତି | ଏପରେ ଚା-ବୁ-କ ବର୍ଷା କରାଯାଉଥିଲା, ଆଉ ସେପଟେ ଅନ୍ୟମାନେ ଏହି ଦ-ଣ୍ଡର ଭିଡିଓ ତିଆରି କରୁଥିଲେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକ ଏହି ଦ-ଣ୍ଡକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଚୁ-ପଚା-ପ ଦେଖୁଥିଲେ |

ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଯୁବତୀଜଣକ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ କଥା ହେଉଥିଲେ ଏବଂ ଏପରି କରୁଥିବା ବେଳେ କେହି ଜଣେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଦେଇଥିଲେ | ପ୍ରଥମେ ତ ତାଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ଅନେକ ଗା-ଳିଗୁ-ଲଜ କରିଥିଲେ, ଏହା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଦ-ଣ୍ଡ ଦେବାପାଇଁ ତା-ଲିବା-ନ ପାଖକୁ ନେଇଥିଲେ | ସେଠାରେ ସମସ୍ତ ଘ-ଟ-ଣା ଶୁଣି ମୌଲାନା ତାଙ୍କୁ ଦ-ଣ୍ଡି-ତ କରିଥିଲେ |

ମୌଲାନା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଚାବୁକ ମ-ରିବା-ର ଦ-ଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଲେ | ଦ-ଣ୍ଡ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସର୍ବସାଧାରଣ ଆଗରେ ଠିଆ କରାଗଲା | ଏହା ପରେ ଚାବୁକ ମା-ରି-ବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଡକାଯାଇଥିଲା | ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ୪୦ ଥର ଚା-ବୁ-କରେ ମା-ଡ଼ ବ-ର୍ଷା କରାଗଲା | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଘ-ଟ-ଣାକୁ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଲୋକମାନେ କ୍ୟାମେରାରେ କ-ଏ-ଦ କରିଥିଲେ |

ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ସମୟରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଚାବୁକରେ ମା-ଡ଼ ଦିଆଯାଉଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ କ୍ଷ-ମା ମାଗୁଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଥିଲା | ସେଠାରେ ବସିଥିବା ଝିଅ ନିଜ ଭୁ-ଲକୁ ମା-ନୁଥି-ଲେ | ସେ କା-ନ୍ଦୁଥି-ଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଏହି ଘ-ଟ-ଣା-ର ଭିଡିଓ ତିଆରି କରୁଥିଲେ |

ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଯୁବତୀ ଶରିୟା ନି-ୟ-ମ ବି-ରୁ-ଦ୍ଧରେ ଯାଇ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହିତ ଫୋନରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଫୁଟେଜ ପ୍ରଥମଥର ଏପ୍ରିଲ ୧୩ ତାରିଖରେ ଫେସବୁକରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ କିଛି ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ଡିସେମ୍ବର ମାସର ଅଟେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *