ସାଇକେଲରେ ଓଲଟା ବସି ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିଲା ଯୁବକ, ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଘଟିଲା ଏମିତି କିଛି, ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ପିଲାର ସାଇକେଲରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିବା ଭିଡିଓ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହସି ହସି ବେଦମ ହୋଇଯିବେ | ପୋଲିସ ଅଛି ବୋଲି ନ ଜାଣି ଗୋଟିଏ ପିଲା ସାଇକେଲରେ ଓଲଟା ବସି ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିଲା | ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ତାକୁ ଶାନ୍ତିରେ ଦେଖୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ତାର ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ପଡିବ ମାତ୍ରେ ସେ ପୁରା ଡରିଗଲା | ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ପୋ-ଲି-ସ ଆଡକୁ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆଇପିଏସ ଅଫିସର ଦୀପାନସୁ କାବ୍ରା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ପିଲାଟି ଖାଲି ରାସ୍ତାରେ ସାଇକେଲ ଚଳାଉଥିଲା | ସେ ସାଇକେଲରେ ଓଲଟା ବସିଥିଲା ଏବଂ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରି ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲା | ସେ ଜାଣି ନଥିଲା ଯେ ଆଗରେ ପୋ-ଲି-ସ ବସିଛି ଏବଂ ତାର ଷ୍ଟଣ୍ଟକୁ ଦେଖୁଛି | ସେ ଆଗକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ତାର ନଜର ପୋ-ଲି-ସ ଉପରେ ପଡିଗଲା ଏବଂ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲା |

ଆଇପିଏସ ଅଫିସର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ମିମ ସଙ୍ଗ ‘ଓ ନୋ, ଓ ନୋ.. ଓ ନୋ ନୋ ନୋ ନୋ …’ ଲେଖିଛନ୍ତି | ଏହାସହିତ ସେ ଏକ ହସୁଥିବା ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେ ଏପ୍ରିଲ ୨୮ ତାରିଖରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯାହାର ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି | ଏହାସହିତ ଏକ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ଏବଂ ୧୦୦ ରୁ ଅଧିକ ରି-ଟ୍ୱିଟ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି | କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ଲୋକମାନେ ଏହିପରି ମଜାଳିଆ ରିଆକ୍ସନ ଦେଇଛନ୍ତି …

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *