ଜଙ୍ଗଲରେ ଆରାମରେ ଶୋଇଥିଲା ସିଂହୀ, ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ପାଦ ଚାପି ଚାପି ଆସିଲା ସିଂହ ଏବଂ କଲା ଏପରି କିଛି, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଆପଣ କେବେ ବିଲେଇକୁ କୌଣସି ଶିକାର ଉପରେ ଝାମ୍ପ ମରିଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି | ବିଲେଇ ପାଦ ଚାପି ଚାପି ସେହି ଶି-କା-ର ଉପରେ ଝା-ମ୍ପ ମାରିଥାଏ | ସେହିପରି ବିଗ କ୍ୟାଟ୍ସ ପ୍ରଜାତିରେ ଆସୁଥିବା ସିଂହ,ଚିତା,ବାଘ ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଶି-କା-ର କରିବାର ନୁହେଁ |

ଜଙ୍ଗଲରେ ବିନା ଡରରେ ଶୋଇଥିବା ସିଂହୀକୁ ଦେଖି ସିଂହକୁ ଥଟ୍ଟା କରିବାପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଲା | ସେ ତାକୁ ଖୁବ ଜୋରରେ ଡରାଇ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା | ସେ ପାଦ ଚାପି ଚାପି ତା ପାଖକୁ ଗଲା ଏବଂ ତା ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଲା ଭଳି କଲା |

ତେବେ ତାହା ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ ନଥିଲା ବରଂ ସିଂହୀକୁ ନିଦରୁ ଉଠାଇବାର ଏକ ଅଲଗା ପ୍ରକାରର ଷ୍ଟାଇଲ ଥିଲା | ସିଂହୀ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ଭାବରେ ଉଠିଲା ଏବଂ ସିଂହ ଉପରେ ଗର୍ଜନ କଲା | ଯେତେବେଳେ ସେ ଦେଖିଲା ଯେ ସେ ଜଙ୍ଗଲର ରାଜା ଅଟନ୍ତି, ଯିଏକି ରାଣୀଙ୍କୁ ନିଦରୁ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ଏହିପରି କାମ କରିଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସିଂହୀ ମଧ୍ୟ ପଛକୁ ହଟିଗଲା | ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ କିଛି ପର୍ଯ୍ୟଟକ ନିଜ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ କରିଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *