‘ମାଗଣା କୋଭିଡ୍ ହେଲ୍ପ’ସୋନୁ ସୁଦ କରିଲେ ଲଞ୍ଚ, କରୋନା ଟେଷ୍ଟ ରୁ ନେଇ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଳିବ ମାଗଣା ସେବା

ଗତ ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସର ଲକଡାଉନ୍ ପରଠାରୁ ସୋନୁ ସୁଦ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଆସୁଛନ୍ତି। ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବା ପାଇଁ କାମ ପ୍ରଥମେ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ରୋଜଗାର କରିବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ କରାଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେତେବେଳେ ଦେଶରେ ପୁଣିଥରେ କରୋନା ସଙ୍କଟ ଗଭୀର ଦେଖା ଦେଇଛି, ସୋନୁ ସୁଦ ନିଜ ଦ୍ଵାରା ଯଥା ସମ୍ଭବ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପହଞ୍ଚାଉଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ମାଗଣାରେ କୋଭିଡ-୧୯ ହେଲପ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି।

ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କର ନିଜର ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ମାଗଣା କୋଭିଡ ସାହାଯ୍ୟରେ, କରୋନା ଟେଷ୍ଟରୁ ନେଇ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ କିଛି ମାଗଣାରେ ଦିଆଯିବ। ଏଥିପାଇଁ ସୋନୁ ଫାଉଣ୍ଡେସନ୍, ହିଲ୍ ୱେଲ୍ ୨୪ ଏବଂ କ୍ରସନା ଡାଇଗ୍ନୋଷ୍ଟିକ୍ ସହ ମିଶି ଏକତ୍ର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ସେ ଏକ ହ୍ୱାଟସଅପ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ଜାରି କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସମସ୍ତ କୋଭିଡ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ସୋନୁ ସୁଦ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ଆପଣ ଆରାମ କରନ୍ତୁ, ମୋତେ ଟେଷ୍ଟ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ। ମାଗଣାରେ କୋଭିଡ ହେଲ୍ପ ଲଞ୍ଚ।’

ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ସୋନୁ ସୁଦ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତିଯେ ମଧ୍ୟରାତ୍ରିରେ ଅନେକ ଥର କଲ କରିବା ପରେ ଆପଣ ଅଭାବୀ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବେଡ୍ ପାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହୁଅନ୍ତି, ତାପରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅକ୍ସିଜେନ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିପାରିବ। ମୁଁ ଶପଥ କରୁଛିକି ୧୦୦ କୋଟି ଫିଲ୍ମର ଅଂଶ ହେବା ବ୍ୟତୀତ ଏହା ଅଧିକ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଅଟେ। ମୁଁ ସେତେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୋଇପାରିବି ନାହିଁ ଯେତେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲୋକମାନେ ହସ୍ପିଟାଲ ବାହାରେ ବେଡ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଥିବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *