ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ଲି-ଭଇ-ନରେ ରହୁଥିଲା,ରା-ଗରେ ସ୍ୱାମୀ ପରିବାର ସହିତ ମିଶି ଯୁବକକୁ କଲେ ହ-ତ୍ୟା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ରାଜସ୍ଥାନର ନାଗୌରରୁ ଏକ ହ-ତ୍ୟା ମା-ମ-ଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନି-ର୍ଦ୍ଦ-ୟ ଭାବେ ମା-ଡ ମା-ରି ହ-ତ୍ୟା କରାଯାଇଛି | ଏହି ଯୁବକଙ୍କ ହ-ତ୍ୟା ପଛରେ ପ୍ରେମ ସ-ମ୍ବନ୍ଧୀ-ୟ କାରଣ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ମୃ-ତ-କ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ଯାହାଙ୍କର ଦୁଇଟି ପିଲା ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ସହିତ ଲି-ଭଇ-ନରେ ରହୁଥିଲେ | ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ନି-ର୍ଦ୍ଦ-ୟ ଭାବରେ ମା-ଡ ମା-ରି ତାଙ୍କ ଗୋଡ ଭା-ଙ୍ଗିଦେ-ଲେ ଏବଂ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଛାଡିଦେଲେ | ହସ୍ପିଟାଲ ନେବା ସମୟରେ ଯୁବକଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା |

କୁହାଯାଉଛି ଯେ କିଛି ପଥଚାରୀ ଆ-ହ-ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ନାଗୌରର ଜବାହରଲାଲ ନେହେରୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚାଇ ଦେଇଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁ-ରୁତ-ର ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଯୋଧପୁରକୁ ରେ-ଫ-ର କରାଯାଇଥିଲା | ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା | ମୃ-ତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ମା-ଡ଼ ମା-ରିଥି-ବା ଲୋକଙ୍କ ନାମ ପୋ-ଲି-ସ-କୁ କହିଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ଘ-ଟ-ଣା-ର ଯା-ଞ୍ଚ କରିଛି |

ପୋ-ଲି-ସ ଅନୁଯାୟୀ, ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପିଲା ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି | ଏହା ମଧ୍ୟରେ ମହିଳା ମୃ-ତ-କ ଇନ୍ଦ୍ରଚନ୍ଦଙ୍କ ସହିତ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିକଟତା ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା | ସ୍ୱାମୀ ବୁଝାଇବା ପରେ ମଧ୍ୟ ମହିଳା ନିଜ ପ୍ରେମିକ ଇନ୍ଦ୍ରଚନ୍ଦଙ୍କୁ ଛାଡିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ | ପ୍ରାୟ ୨୦ ଦିନ ଧରି ସେମାନେ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଏହି କଥା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାପଡିଲା ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଇନ୍ଦ୍ରଚନ୍ଦଙ୍କୁ ବହୁତ ପି-ଟି-ଲେ ଏବଂ ନାଗୌର ଅଂଚଳରେ ହା-ତ-ଗୋ-ଡ ଭା-ଙ୍ଗି ଫି-ଙ୍ଗିଦେ-ଲେ |

ପୋ-ଲି-ସ ଅନୁଯାୟୀ ବିବାହିତାଙ୍କ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ରହୁଥିଲା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ସାନ ପୁଅଟି ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ରହୁଥିଲା | ଯୁବକଙ୍କ ମୃ–ତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ଶ-ବ-କୁ ନାଗୌରକୁ ନିଆଗଲା ଏବଂ ଯେଏନଏଲ ହସ୍ପିଟାଲର ମୋ-ର୍ଚା-ରୀରେ ପୋ-ଷ୍ଟମ-ର୍ଟମ ପରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା | ସେହିପରି ଏହି ମା-ମ-ଲାରେ ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜେ ଜିଲ୍ଲା ପୋ-ଲି-ସ ଅଧିକ୍ଷକ ଶ୍ୱେତ ଧନକରଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଉପସ୍ଥିତ ହୋଇ ଜୀ-ବ-ନ ଉପରେ ବି-ପ-ଦ ଅଛି ବୋଲି ଜଣାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପୋ-ଲି-ସ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ କଲାନାହିଁ |

ସେହିପରି ପୋ-ଲି-ସ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ସହିତ ଚାରିଜଣଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ କୋ-ଟୱା-ଲି ଥା-ନାରେ କେ-ସ ରେ-ଜିଷ୍ଟ-ର କରିଛି | ସମସ୍ତ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫେ-ରା-ର ଅଛନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ପୋ-ଲି-ସ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଖୋ-ଜିବା-କୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି | ପୋ-ଲି-ସ କହିଛି ଯେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଅ-ଭିଯୁ-କ୍ତମାନଙ୍କୁ ଧ-ରାଯି-ବ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *